Čistenie čalúnenie, sedačiek, kresiel, kobercov – tepovanie Nitra

Čistenie čalúnenie, sedačiek, kresiel, kobercov – tepovanie Nitra

Prevádzkujeme menší penzión v Nitre s kapacitou 24 lôžok. Zabezpečujeme firemné školenia, večierky, svadobné hostiny, oslavy narodenín atď. K dispozícii máme dve konferenčné miestností a priestrannú reštauráciu. Našim klientom chceme ponúknuť špičkové služby a sme radi, keď sa u nás firmy cítia príjemne a opätovne u nás organizujú akcie.

V reštauračných a hotelových prevádzkach je veľmi dôležitá čistota a útulnosť prostredia. Bežné upratovanie samozrejme vykonávajú chyžné, ale raz za čas je potrebné osloviť odborníkov. Potrebovali sme vyčistiť čalúnené stoličky a koberce v konferenčných priestoroch.

Najprv sme oslovili firmu, ktorá čistí koberce extrakčnou metódou. Po vyčistení vyzeral koberec pomerne dobre, ale po jeho vyschnutí sa objavili tmavšie miesta. Pracovník, ktorý čistenie vykonával, argumentoval tým, že špina je hlboko zašliapaná a nepôjde už viac vyčistiť. S čistením kobercov extraktorom sme neboli spokojní. Po zvážení nákladov na nákup nových kobercov sme sa rozhodli vyskúšať ešte inú firmu a nechať koberce vyčistiť opätovne.

Na odporúčanie sme oslovili upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistenie kobercov Nitra, ktorá vykonáva čistenie kobercov kotúčovou metódou. Vykonali sme objednávku a dohovorili termín realizácie, zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA nám vyšli v ústrety a prišli koberec vyčistiť aj cez víkend.

Tím pracovníkov pracoval veľmi rýchlo, ale poctivo. Najprv dôkladne koberec vykefovali kotúčovým strojom, po dôkladnom vyčistení vzniknutú penu odsali výkonným vysávačom. Čalúnené stoličky čistili ručne a na záver vlhkosť odsali pomocou vysávača. V porovnaní s extrakčnou metódou čistenia bol celkový výsledok nadštandardný. Koberce i stoličky vyzerajú ako nové. Na koberci ani po úplnom doschnutí nie sú žiadne tmavé miesta či mapy. Koberec je prevzdušnený, zbavený prachu, špiny a roztočov.

Do budúcnosti budeme určite využívať služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá okrem čistenia kobercov v Nitre ponúka čistenie a voskovanie podláh, umývanie okien atď. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Vyčistené koberce bez škvŕn a fľakov, firma, ktorá to ovláda -tepovanie a čistenie kobercov v Trenčíne

 

Dobrý deň.

Rada by som sa zmienila o skúsenosti s upratovaciu firmou A SERVIS LIPKA, ktorá nám perfektne vyčistila koberec. Koberec máme v obývacej izbe, v ktorom trávi naša rodina najviac času spoločne s našimi dvoma psami a napriek všetkej mojej snahe, bol stále koberec zašpinený prevažne na miestach, kde sa najviac chodí.

Často som trávila hodiny jeho údržbou, aby vyzeral tak nejako čisto, ale bohužiaľ silne znečistené miesta a škvrny od vína sa mi nikdy nepodarilo vyčistiť tak, aby fľaky neboli vidieť. Niekoľkokrát som vyskúšala aj suché čistenie, ale okrem toho, že to na chvíľu prevoňala izbu, som žiadnu výraznú zmenu nevidela. Skúšala som aj rôzne rady a typy čistenia, ktoré som našla na internete, ale výsledok bol ten, že miesta na koberci kde som koberec namáhavo a dlho umývala boli síce čisté, ale zašliapané miesta boli stále viditeľné. Koberec bol fľakatý a pôsobil otrasným dojmom.

living room interior

Na internete som sa dočítala o firmách, ktoré čistia koberce extrakčnou metódou a jednu z firiem som oslovila, aby nám koberec prišli vyčistiť. Garantovali kvalitné vyčistenie koberca, ale z ich odvedenej práce som bola veľmi sklamaná. Boli to doslova vyhodené peniaze.

Moja kamarátka mi povedala o firme, ktorá premáva čistiť koberce do ich obchodu a veľmi si ju pochvaľovala. Popisovala mi, ako ich koberce v obchode bývajú veľa špinavé a že ich upratovacia firma si s ich vyčistením vždy dovedie perfektne poradiť. Koberce majú niekoľko rokov a sú stále čisté a bez fľakov. S firmou som sa hneď skontaktovala a požiadala som ich, či by mohli prísť k nám pozrieť sa na náš koberec a povedali mi, či sa im ho podarí vyčistiť tak, aby bol bez fľakov.

Prišli za dva dni, aby posúdili, či je koberec vyčistiteľný a alebo či sa s ním mám radšej rozlúčiť a nevrážať doň ďalšie peniaze. Povedali, že metóda čistenia, ktorú oni používajú, si s týmto znečistením na koberci poradí. To, čo s naším kobercom predviedli, je hotový zázrak a koberec je bez fľakov a krásne čistý. Pýtala som sa ich, ako je možné, že sa im podarilo odstrániť aj tie „nevyčistiteľné“ škvrny, tak mi s úsmevom odpovedali, že to je vďaka ich špeciálnemu kotúčovému stroju a používanej chémie.

S firmou A SERVIS LIPKA, ktorá sa špecializuje na čistenie kobercov Trenčín a používa profesionálnu metódu strojového čistenia kobercov kotúčovým strojom, som veľmi spokojná a môžem ju vrelo odporučiť tým, ktorí majú koberce s fľakmi a nechcú sa s kobercom rozlúčiť.

U nás doma máme zase koberec krásne čistý, sviežo vonia a to vďaka firme A SERVIS LIPKA s.r.o.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.