Uľahčite si upratovanie s 1.2 Spray Max mopom

Uľahčite si upratovanie s 1.2 Spray Max mopom

 Hľadáte rýchlejší a efektívnejší spôsob čistenia?  Plochý mop 1.2 Spray Max od značky Vileda si hravo poradí s každým typom podlahy. Dokonale skladný sprejový mop pre praktickejšie upratovanie s minimom odpadu.

Na čistenie podláh ste s 1.2 Spray Max mopom pripravený doslova ihneď. Nepotrebujete k nemu žiadne príslušenstvo, keďže  sa skladá z obojstrannej umývacej hlavice, rozprašovacej trysky a integrovanej nádržky umiestnenej na rukoväti s objemom 500 ml, ktorú stačí pred upratovaním naplniť čistou vodou, prípadne pridať niekoľko kvapiek čistiaceho prostriedku. Potom už len stačí stlačiť spúšť, čím sa zo spodnej trysky mopu rozptýli na podlahu jemná hmla, ktorá poskytuje dostatok vlhkosti pre dokonalú čistotu, bez poškodenia povrchu. S 1.2 Spray Max mopom umyjete celý váš domov, keďže je vhodný na všetky typy tvrdých podláh, či už sa jedná o citlivé povrchy, ako sú parkety, dlaždice alebo laminátové podlahy.

Obojstranný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podláh odstránite až 99% baktérií a vírusov*. Môžete ho prať v práčke pri teplote 60 °C. Aby sa štruktúra mikrovlákien nepoškodila, neodporúčame používať aviváž ani sušiť v sušičke.

Aj vďaka týmto prednostiam zvíťazil mop 1.2 Spray Max od značky Vileda vo Voľbe spotrebiteľov 2021 ako Najlepšia novinka v kategórii mopy.

 

K dostaniu od 25,69 Eur.

Pre viac informácií navštívte: www.vileda.sk

 

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus  z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.