Komoda – neoceniteľný kus nábytku nielen do spálne

Komoda – neoceniteľný kus nábytku nielen do spálne

Pri zariaďovaní spální sa myslí hlavne na kvalitnú manželskú posteľ, šatníkovú skriňu a v neposlednom rade aj na komodu. Tá totiž plní hneď niekoľko funkcií naraz. Preto nesmie chýbať v žiadnej moderne riešené spálni. V našom e-shope spálne.eu si tak môžete vybrať z nepreberného množstva komôd, ktoré zakúpite buď jednotlivo alebo ako súčasť spálňové zostavy.

 

Komoda plní hneď niekoľko funkcií

Ako už sme vyššie spomínali, komoda plní hneď niekoľko funkcií. Tou hlavnou je ale funkcia úložná. Komody totiž ponúkajú priestranné šuplíky aj úložné regály, preto je ich prítomnosť v spálni nezastupiteľná. Obľúbili si ju hlavne mamičky s malými deťmi a vôbec všetky ženy, ktoré milujú poriadok a poriadok vo svojej domácnosti. Obzvlášť tie šuplíkové komody sú totiž ideálne pre uloženie detských plin, obliečkú aj spodného prádla. Ovšem komoda neponúka iba úložnú časť, ale aj tú odkladacú. Pretože na rozdiel od šatníkových skríň disponuje komoda i vrchnou odkladacou plochou, na ktorú si môžete všeličo odložiť.

1

 

Komoda nielen do spálne …

Komoda je bezpochyby vďačným kusom nábytku, ktorý sa nielen výborne hodí do spálne, ale skvele doplní aj jedálenskú izbu, detskú izbičku alebo predsieň. V predsieni sa skvele hodí k uloženiu toľko potrebných drobností, ako je lyžica do topánok, kľúče, šály, rukavice alebo iné veci, ktoré upotřebíte obzvlášť pri odchode z domu. Komoda v detskej izbičke má tiež nezastupiteľnú úlohu, pretože skvele ukryje detské poklady. A v jedálni si môžete do komody uložiť napríklad jedálenské sety.

V našom e-shope spálne.eu si môžete vybrať komodu podľa vášho gusta. Voliť môžete z veľmi moderných a dizajnovo riešených komôd alebo môžete zvoliť jednoduchší štýl rustikálnych komôd. Tie ponúkajú skvelé spojenie s prírodou, okrem toho má tento štýl aj čarovný dizajn nábytku, ktorý vyzerá, „ako zdedený po babičke“.

2

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.