Kto včas a na termín kvalitne čistí. Tepovanie, čistenie kobercov Banská Bystrica

Tento rok sme prvýkrát využili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., ktorá ponúka čistenie kobercov kotúčovým strojom a boli sme s ich prácou veľmi spokojní.

Kto včas a na termín kvalitne čistí. Tepovanie, čistenie kobercov Banská Bystrica

V minulých rokoch nám koberce čistila iná firma, ktorá vykonávala čistenie extrakčnou metódou a bohužiaľ koberce neboli nikdy tak dobre vyčistené, ako od pracovníkov firmy A SERVIS Lipka. Na kobercoch po čistení ostávali fľaky a celkový dojem kobercov nevyzeral vôbec dobre.

 

Myslím, že metódu, ktorú používa firma A SERVIS LIPKA, čistenie kobercov v Banskej Bystrici je ďaleko efektívnejšia a koberce po ich údržbe sú krásne nadýchané, nemajú žiadne fľaky a ich farby sú pekne žiarivé. Tím zamestnancov A SERVISU navyše pracoval veľmi rýchlo a pritom starostlivo.

Všetky stoly, stoličky a kreslá vždy odsunuli, aby koberce vyčistili aj na týchto miestach. To sa nám s predošlou firmou nestalo. Koberce čistili len na miestach kde nebol nábytok a potom keď sme presunuli napríklad stoly, tak sme mali na kobercoch všade mapy. Bola to veľmi zle odvedená práca.

Zamestnanci firmy A Servisu si sami prácu perfektne organizujú a nijako nás nerušili pri práci v kanceláriách. Dodržiavali časové termíny a vždy presne prišli do dohodnutých kancelárií koberce vyčistiť. S predchádzajúcu firmou to bol samý chaos a museli sme buď na nich čakať kedy prídu, alebo sa do kancelárie vrhli, keď sme mali nejaké rokovanie so zákazníkmi.

Tím firmy A SERVIS LIPKA musím naozaj pochváliť a určite ich využijeme aj v budúcom roku. Sú spoľahliví a po ich odvedenej práci máme koberce dôkladne vyčistené.

Kam sa nedostane stroj, čistia ručne. Našla som kvalitnú firmu. Čistenie kobercov Banská Bystrica

 

Rada by som sa s vami chcela podeliť o skúsenosti s upratovacími firmami, ktoré čistili koberce v budove nášho úradu. Aj keď sme sa snažili koberce v kanceláriách udržiavať čisté, pre veľký pohyb ľudí sa koberce značne zašpinili.

V minulom roku k nám prišla upratovacia firma, ktorá mala síce super pozitívne referencie, ale realita bola úplne otrasná. Hoci uvádzali, že nemusíme odsúvať nábytok, že to urobia sami, tak vo výsledku sa divili, že po nich chceme, aby čistili pod čímkoľvek v miestnostiach.

18_2_tepovanie_BB

Prišli neskoro, ponáhľali sa a celkovo to bola katastrofa. Koberce boli fľakaté a pri krajoch nábytku a stien čistené neboli vôbec.

Tento rok sme pozvali upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., čistenie kobercov Banská Bystrica,  ktorá ponúka kotúčové čistenie kobercov Banská Bystrica. Po skúsenostiach s predchádzajúcou firmou sme boli všetci veľmi milo prekvapení, s akou ochotou zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA všetko vykonali.

Nebol pre nich absolútne žiadny problém vyčistiť koberce pod nábytkom a na miestach, kde sa ich kotúčový stroj nedostal, koberce vyčistili krásne ručne. Navyše po čistení koberce vysali tak krásne do sucha, že sa po nich v priebehu pár hodín dalo chodiť. Všetci naši zamestnanci boli s firmou veľmi spokojní a veríme, že naše vedenie si na čistenie kobercov túto firmu pozve aj v budúcom roku.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.