Nahliadnite do tajov moderného skladu

Nahliadnite do tajov moderného skladu

V moderných firmách fungujú procesy na úrovni tretieho tisícročia. Mnohí si prostredie moderného skladu predstavujú ako čisté priestory, kde sa pohybujú pracovníci s v čistom oblečení, dokonca nosia montérky ušité na mieru. To sú však len detaily. Podstatou fungovania moderného skladu sú tie správne regály a využívané vozíky. Nahliadnite aj vy do tajov moderného skladu.

 

Ako fungujú moderné regálové systémy?

Cieľom súčasných skladov je maximálne zefektívniť vnútornú logistiku a dostupné priestory využiť čo najhospodárnejšie. Práve to umožňujú oceľové regálové systémy, ktoré vyrába aj renomovaná spoločnosť Jungheinrich. Tieto regálové systémy sú maximálne flexibilné a dokážu sa prispôsobiť charakteru skladovaného tovaru. Navyše je k nim zabezpečená dobrá dostupnosť, a to ako pracovníkov, tak aj vysokozdvižných vozíkov. Regálové systémy preto nie sú len obyčajné regály, ale kompletná technológia zabezpečujúca efektívne skladovanie. Regálové systémy sú často uložené na koľajniciach, preto sú mobilné, a preto je medzi nimi kedykoľvek možné vytvoriť prístupovú cestičku. V čase, kedy nedochádza k manipulácií s tovarom sú naopak uzatvorené a bez voľného priestoru, čo zvyšuje celkovú kapacitu daného skladu. Regálové systémy sú dostupné ako na skladovanie paliet, tak aj na skladovanie malého materiálu.

 

Aj v modernom sklade je miesto na už použité technológie

Žiaden sklad sa nezaobíde bez vozíkov, ktoré zabezpečujú prenos materiálov. Bezpečné jazdené vozíky Jungheinrich sú garanciou maximálnej spoľahlivosti a všestranného využitia v sklade. Navyše za extrémne výhodnú cenu. Aj napriek tomu, že sú jazdené, pred tým, než sa dostanú k samotnému klientovi, prejdú repasáciou, ktorá zabezpečí ich bezchybný technický stav. Moderný sklad preto nemusí bezpodmienečne fungovať len s novou technikou vo forme vysokozdvižných vozíkov, ale hospodárne využiť tie jazdené nachádzajúce sa v prvotriednej forme.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.