Izolácia stropov, podlahy a strechy s okamžitým znížením nákladov o tretinu

Správy o nových technológiách v rámci zatepľovacích systémov s okamžitou úsporou nákladov sú vždy predmetom veľkého skúmania. Stále existuje veľa majiteľov rodinných domov, ktorí zateplenie fasády alebo výmenu okien odďaľujú z nedostatku finančných prostriedkov.

Izolácia stropov, podlahy a strechy s okamžitým znížením nákladov o tretinu

Výmena okien vás vyjde na niečo okolo 2 tisíc a fasáda si už povie o viac ako 10 tisíc, pri tom sa tu v prvých dvadsiatich rokoch s návratnosťou vôbec nestretnete. Pri oknách je potrebné počkať 20 rokov a u zateplenia fasády dokonca 30. Pokiaľ zatepľujete v dvadsiatich, šetriť budete až v pokročilom veku. Pozrime sa, čo dokáže fúkaná minerálna izolácia.

 

Fúkaná minerálna izolácia MAGMARELAX lacnou alternatívou

Tieto dôvody odborníci na zatepľovacie systémy priviedli na skvelé riešenie v podobe fúkanej minerálnej izolácie, kde sa počiatočná investícia spravidla nedostane cez 200 eur. Fúkaná minerálna izolácia MAGMARELAX spája jedinečné technológie spoločne s tradičným materiálom.

Cez to sa jedná o jeden z najefektívnejších a zároveň najlacnejších spôsobov ako dosiahnuť viac ako uspokojivé výsledky. Všetko obstará jediný robotník a po troch hodinách odchádza. Účinnosť je okamžitá a návratnosť sa objavuje už po prvých piatich rokoch.

 

Izolácia striech MAGMARELAX

Izolácia strechy podlieha častým komplikáciám z dôvodu atypických alebo ťažko prístupných miest. Fúkaná minerálna izolácia MAGMARELAX si dokáže poradiť prakticky s ľubovoľným miestom bez ohľadu na dostupnosť. Materiál sa na miesto určenia dopravuje fúkaním a následne sa samovoľne roztiahne do rovnomerného a predovšetkým celistvého tvaru. Pri realizácia tohto systému nevznikajú žiadne tepelné mosty.

Izolácia stropu MAGMARELAX

Pre strop je fúkaná izolácia úplne najlepšia voľba. Hmota sa opätovne nanáša fúkaním, takže je celá operácia otázkou len niekoľkých hodín. Z obytných miestností uniká najviac tepla v prípade, ak dom nie je vybavený tepelnou izoláciou. Z vykurovaných miestností sa teplý vzduch dostáva práve k stropu a odtiaľ putuje bez akéhokoľvek postranného účinku do neznáma. Izolácia stropu je teda rozhodne na mieste.

 

Izolácia podlahy MAGMARELAX

Stropný systém zvaný MAGMARELAX bezpochyby patrí medzi najlepšie spôsoby prevedenia tepelnej izolácie. Systém je naozaj ľahký, takže obavy o poničenie nafúkanej hmoty sú úplne zbytočné. Nášľapná vrstva OSB dosiek so zámkom na pero drážku a celá konštrukcia je vystavená v deň začatia prác.

 

Objednajte s službu tu

Pre všetkých záujemcov máme návod, ako si túto službu od spoločnosti IPolná objednať v nezáväznom režime. Vyplňte jednoduchý objednávkový formulár a ten automaticky odošlite cez online webové stránky.

Počas niekoľkých málo minút sa vám ozve zamestnanec spoločnosti a dohovorí sa s vami na presnom dátume návštevy, kde bude váš dom zameraný, vyhodnotený a predložená nezáväzná cenová kalkulácia. Tá sa samozrejme od konečného výsledku príliš nemení.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.