Múdra technológia zateplenia a kúzelné vločky – čo majú spoločné?

Predtým bývalo jarné upratovanie poriadna drina, ale dnes je vďaka moderným technológiám všetko inak. Viac ako dve tretiny domácnosti každý rok v tomto čase upratujú, perú a triedia ... Patríte k nim tiež? A zahrnuli ste do svojho upratovania aj povalu? To by ste mali. Pri tej príležitosti ju totiž môžete rýchlo a nenáročne zatepliť. My vám ukážeme ako.

Múdra technológia zateplenia a kúzelné vločky – čo majú spoločné?

Úspory a nový kút pre bývanie v jednom

Tiež snívate o romantickom letnom bývaní v podkroví? Priestranná povala si priamo hovorí o prestavbu na trvalé alebo sezónne bývanie. Nepravidelné inšpirujúce tvary, šikmé steny a netradičné výhľady popúšťajú uzdu fantázii. A ako si ten sen splniť?

Stačí len trochu investovať do podlahy podkrovia. Moderné technológie dokážu vytvoriť úplne rovnú podlahu, a tú dôkladne zaizolovať. Táto úprava výrazne zvyšuje komfort bývania, tlmí hluk a v zime dokáže zabrániť úniku tepla zo spodných miestností. Príkladom takéhoto riešenia na mieru je prepracovaný a obľúbený stropný systém MAGMARELAX®.

 

Fúkaná minerálna izolácia plní vaše sny

Základ je prostý – kvalitné OSB dosky vytvoria v kombinácii s ľahkou minerálnou vlnou báječnú kombináciu pre to najlepšie zateplenie. To má hneď niekoľko výhod:

• je ľahké

• účinne zatepľuje

• sporí vaše náklady na kúrenie

• vyhovuje programom dotácií (napr. zeleným úsporám)

• je moderné

• je ekologické

• finančne nenáročné

• poskytuje záruku 15 rokov

Systém MAGMARELAX® je pritom ľahko dostupný – celá konštrukcia je hotová za jeden deň bez ďalších čiastkových prác. A ako to celé prebieha? Odborný pracovník nafúka zhruba za tri hodiny minerálnu vlnu do dutín v podlahe podkrovia alebo do novo vytvorenej konštrukcie podlahy za bežnej prevádzky domácnosti. Pena je privádzaná za pomoci dlhých hadíc zo špeciálne upraveného automobilu. Nemusíte sa teda báť ťažkých prístrojov, ktoré by vám poškodili steny. Pracovníci nenarobia neporiadok a pracujú ticho a bez zbytočných prieťahov.

Hotové pôdne podlahy MAGMARELAX® zachytia až 30% unikajúceho tepla, náklady na ich obstaranie sa vám teda vrátia zvyčajne za menej ako 5 rokov, ďalej už len zarábate. To je ďalšia obrovská výhoda novo izolovanej podlahy v podkroví. Využite príležitosť, ktorú ponúka jarné upratovanie a prispôsobte si podkrovie k svojmu obrazu. Viac sa informujte na http://www.magmarelax.sk/alebo na telefóne 800 100 533.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.