Výhody, vďaka ktorým budete chcieť umelý vianočný stromček

Výhody, vďaka ktorým budete chcieť umelý vianočný stromček

Ohniskom každého vianočného domu je vianočný stromček, ktorý plní väčšiu funkciu ako len tú dekoratívnu. Pre mnohým je vianočný stromček symbolom vianočného ducha a radosti, ktorú prináša táto sezóna. V minulosti rodiny chodili do lesa alebo na trhy so stromami a vybrali si čerstvú borovicu. Bola to tradícia. Tento stromček dokázal rozvoňať celý dom neopísateľnou vôňou, ale prinášal so sebou aj veľa starostí a upratovania. Preto sa v poslednej dobe čoraz viac ľudí obracia na výber umelých vianočných stromčekov, ktoré sa stali praktickou alternatívou živého stromu.

Umelé vianočné stromčeky sa v súčasnosti rozvinuli až do tej miery, že niekedy je ťažké ich rozoznať od toho skutočného.  Mnohé z nich majú špeciálne vlastnosti, vďaka ktorým sa zdobenie vianočného stromčeku stáva pohodlnejším a príjemnejším zážitkom. V tomto článku vám ukážeme niekoľko dôvodov, prečo by ste mali tento rok pouvažovať o kúpe umelého vianočného stromčeka.

 

Vzhľad a štýl

Umelé vianočné stromčeky z  eshopu mojstromcek.sk sú najvyššej kvality a sú perfektne tvarované. Sú navrhnuté odborníkmi, aby sa podobali skutočným stromom. Neexistujú žiadne chýbajúce kúsky alebo krivé kmeňové kosti. Môžete si tiež vybrať presnú veľkosť, tieň a ihličie, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Váš umelý strom bude z roka na rok vyzerať  rovnako dobre a bude tiež v rovnakom stave, ako keď ste ho kúpil. Či už v priebehu vianočnej sezóny alebo s pribúdajúcimi rokmi nenájdete žiadnu vetvu, ktorá by zhnedla alebo sa jej stav zhoršil.

 

Pohodlie

Umelý vianočný stromček sa spája s pohodlím. Už žiadne zháňanie vianočného stromu tesne pred Štedrým dňom, aby vyzeral čo najdlhšie sviežo. Každý strom je zabalený vo vlastnej krabici, kde ho môžete každoročne skladovať. Po rozbalení krabice je už jednoduché dať stromček dohromady. Strom sa ľahko postaví a väčšinou má zvislé vetvy pre dokonalé zobrazenie.

 

Dokonalý tvar

Vetvy sú husto vrstvene vďaka čomu ich len ťažko rozoznáte od živého stromčeka. Na rozdiel od skutočného stromu, nemusíte naň priliepať chýbajúce vetvičky, aby vyzeral hustejšie a tiež nemusíte každý deň behať okolo neho s vysávačom, aby ste sa zbavili opadaného ihličia. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť alebo údržbu.  Za to vám však vyčarí vo vašom dome neopísateľnú vianočnú atmosféru. Navštívte stránku mojstromcek.sk a presvedčte sa sami.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.