Ako za čias cisára pána, dreveniciam čas na kráse neubral

Ako za čias cisára pána, dreveniciam čas na kráse neubral

Ako za starých čias. Pomyselný návrat o sto rokov v kalendári, a to rovno na úpätí hôr. Romantika, každým dychom. Vôňa dreva, praskajúci krb, moderné, ale štýlové ubytovanie v lone prírody. Únik do ticha z ruchu veľkomesta nemôže byť efektívnejší. Hovoríme vám z duše? Potom sa s nami nechajte vtiahnuť do atmosféry drevených dreveníc.

Teplo a útulie v zime, chládok a pohodlie v lete. Drevené domčeky, stavané najmä v podhorí, sú nesmrteľné. Naši predkovia dobre vedeli, prečo si ich vyberali čoby svoje obydlia. Drevo má vynikajúce vlastnosti ako stavebný materiál, vyniká aj dizajnovo a tepelné aj izolačné vlastnosti sú jednoducho na nezaplatenie.

Drevenica ako štýl života

Nie je preto žiadnou výnimkou, že sa po skúšobnom pobyte na dovolenke ľudia rozhodnú vlastniť drevostavbu aj ako rodinný dom na celoročné obývanie. Neurobia chybu. Drevenice majú dlhoročnú tradíciu, ich stavbu sprevádzajú osvedčené postupy a tradičné metódy. Sú zárukou kvality a najmä nízkych nákladov a pohodlie pre svojich vlastníkov.

Život v chalupe je možné vopred vyskúšať. Pre všetkých, ktorí chcú tráviť večery pri kachľových peciach, nasávať nezameniteľnú vôňu dreva a pozerať sa na okolitý svet z typických okien, odporúčame na čas ich privátny prenájom. Môže sa jednať o týždennú dovolenku alebo dočasný pobyt v kombinácii s bežným štýlom života.

Skúšobný pobyt

Cez deň do práce, deti do školy a večer potom návrat k spoločnému rodinnému stolu užiť si neopakovateľnú idylickú harmóniu. Za skúšku života v symbióze s prírodou a zároveň všetkými vymoženosťami, ako je sauna, bar, plne vybavená kuchyňa, bazén a wifi pripojenie rozhodne nič nedáte.

Drevenice sú v posledných rokoch považované za moderné a žiadané. Či patríte medzi tých šťastlivcov, ktorým život v nich vyhovuje a stane sa ich osudom, nezostáva nič iné, než vyskúšať na vlastnej koži. Spoločnosť Drevenice Roubal ich nielen prenajíma, ale na želanie aj postaví.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.