Viac miesta pre návštevy? Vyrieši to rohová sedačka!

Viac miesta pre návštevy? Vyrieši to rohová sedačka!

Často sa stáva, že keď sa nás v obývačke zíde viac, niekomu sa už ujde iba taburetka alebo čestné miesto na zemi. Čo už s tým, obývačka je menšia a veľa nábytku do nej nevojde… S priestorom však veľmi efektne čaruje rohová sedačka, ktorá sa dá využiť i ako lôžko na príležitostné spanie.

 

Rohové sedacie súpravy sú ako chameleón

Čo je lepšie, ako keď sa po náročnom pracovnom dni uvelebíme vo svojej sedačke a doprajeme si relax? Ešte lepšie je, ak sa vie sedačka prispôsobiť našim aktuálnym potrebám. Síce nám neprinesie ovládač od televízora ani rozčítanú knihu zo stolíka, no zato oceníme, keď si vieme vystrieť nohy alebo pohodlne oprieť chrbát, ruky či hlavu.

Bonus je, ak sa o tento luxus nemusíme biť s naším partnerom, ale si ho vieme vychutnať obaja naraz. Tu sa rohové sedacie súpravy ukazujú ako najlepšie riešenie. Podľa toho, aký rozmer si zvolíte, môžete tento typ sedačky umiestniť ako do veľkých, tak i do menších miestností.

Sedaciu súpravu je dobré vyberať aj na základe toho, do akej miery si ju viete prispôsobiť. To znamená, či viete manipulovať s výškou operadiel alebo s vankúšmi. Pokiaľ vaša obývačka počas dňa slúži ako spoločenská miestnosť a v noci sa mení na spálňu, určite je najvhodnejšie zvoliť si rohovú sedačku, ktorá sa dá využiť aj na spanie. Tak získate istotu, že si nielen skvelo oddýchnete, ale aj že svoju sedačku tak ľahko nezničíte, pretože je častému rozkladaniu a veľkej záťaži prispôsobená.

 

Rozkladacia rohová sedačka pre vás i vašich hostí

Rohové sedacie súpravy majú množstvo pozitív a jedným z nich je aj to, že si tak veľa neukroja z priestoru. Vďaka tomu si môžete dopriať konferenčný stolík snov, ale napríklad i imidžové kreslo, ktoré obývačku ešte viac zútulní.

Tiež nie je na škodu myslieť prakticky. Zrátajte si, koľko hostí usadíte na vašu staršiu trojmiestnu sedačku, ktorá sa ťahá cez celú stenu, a koľko by si ich mohlo sadnúť na vašu novú rozkladaciu sedačku. Môže to byť 4 6, 8 a viac osôb, všetko závisí od rozmerov a prevedenia sedacej súpravy. Ak si ju na spanie neprajete využívať vy, budete mať čisté svedomie, že ste pre svojich nočných hostí spravili maximum, aby sa vyspali takmer ako doma na ich vlastnej posteli s kvalitným matracom.

Rohové sedačky na spanie zvládnu dennodenné rozkladanie, skladanie a poskytnú perfektnú oporu vašim unaveným telám. Na rozkladacej sedačke sa dá skvelo oddýchnuť. Praktické duše ocenia tiež prítomnosť úložného priestoru v sedačke, ale aj ľahko umývateľné poťahové látky. Takejto sedačky sa jednoducho nebudete chcieť len tak vzdať!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.