Jak prodat nemovitost KROK ZA KROKEM

Jak prodat nemovitost KROK ZA KROKEM

Vlastníte nemovitost, pro kterou nemáte momentální ani dlouhodobé využití a hodláte ji postoupit k prodeji? Nevíte si rady, jak postupovat a jakou cenu požadovat? Nebojte se oslovit odborníky, kteří vám s celou transakcí pomohou.

Postup je následující. Domluvte si nezávaznou schůzku s realitním makléřem. Realitní kancelář je nejlepším odrazovým můstkem, který dokáže celý proces transparentně rozjet a legislativně na něho dohlížet. Zároveň se stane osobním průvodcem a rádcem v obchodním i prezentačním pojetí. Protože bez inzerce a propagace to prostě nepůjde.

 

Strategie prodeje

Realitní makléř si nemovitost prohlédne a navrhne strategii prodeje. Nemovitost k prodeji pečlivě připraví, zajistí kvalitní fotografie nebo videoprohlídku a ve vhodných případech i home staging. Pro nemovitost naplánuje takovou inzertní strategii, která osloví nejširší cílovou skupinu kupujících.

Realitní kancelář Unicareal s.r.o. využívá prezentace na ověřených a nejvyhledávanějších realitních serverech, v realitních časopisech a samozřejmě na sociálních sítích. Zabezpečí kompletní právní servis. V rámci provize garantuje také advokátní úschovu financí i dokumentů. Vybraný makléř bude pravidelně informovat o všem, co se s prodávanou nemovitostí na realitním trhu děje. Domlouvá termíny prohlídek nemovitosti a intenzivně komunikuje se zájemci.

 

Služby navíc

A navíc kupní smlouvou to nekončí. Realitní makléř osobně koordinuje samotné předání nemovitosti a má vyhotovené předávací protokoly pro všechny zúčastněné. Zajistí i přepis energií u jednotlivých dodavatelů. Nezapomene ani na přiznání daně z nabytí nemovitosti, které vypracuje a podá na příslušný Finanční úřad.

Realiťák se tak stane doslova pravou rukou každého prodávajícího i kupce, kteří udělají „životní byznys“ bez starostí. Realitka se osvědčí i co se cenové politiky týče. Dokáže s oběma stranami erudovaně komunikovat a má rovněž k dispozici i cenovou mapu v okolí. Bravurně se orientuje v databázi konkurence, takže se nemůže stát, že byste prodali s prodělkem nebo koupili jinde výhodněji. Umíme v tom chodit!

 

Unicareal s.r.o.
Roubalova 455/4
Brno-střed-Stránice
602 00

Tel: 541 211 876
Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.