Bezpečnostné lepiace pásky nachádzajú široké uplatnenie

Bezpečnostné lepiace pásky nachádzajú široké uplatnenie

V priemyselných areáloch, výrobných halách, ale aj skladových budovách sa používajú bezpečnostné lepiace pásky pre označenie jednotlivých priestorov. Vybrať si môžete z pestrej škály farebných odtieňov, takže sa určite oplatí najprv si nastaviť nejaké pravidlá, čo akým pásikom sa má značiť.

Použitie bezpečnostných lepiacich pások je jednoduché. Stačí odlepiť ochrannú vrstvu v spodnej časti pásky, očistiť povrch, a potom ich nalepiť na zem, prípadne inú plochu. Príprava je teda jednoduchá a rýchla, a to napríklad v porovnaní s rôznymi nátermi. Bezpečnostné lepiace pásky nijako neobmedzujú prevádzku priestoru, ihneď sa po nich môže chodiť, čo je u náterov nemožné.

 

Z čoho sa bezpečnostné pásky vyrábajú?

Bezpečnostné lepiace pásky sa vyrábajú z kvalitného PVC, takže sú vysoko odolné proti poškriabaniu a poškodeniu. Vzhľad zostáva neustále rovnaký, teda sa nemusíte obávať, že by ste museli pásky po mesiaci vymieňať. Jednoduchá je aj samotná demontáž, pretože sa lepiace pásky netrhajú.

Súčasný trh ponúka hneď niekoľko variantov, ktoré sa líšia šírkami. Žiadané sú predovšetkým šírky 50 mm, 75 mm a 100 mm.

 

Výstražné a orientačné značenie

Veľmi žiadané je tiež výstražné podlahové značenie, pričom do danej kategórie patria reflexné pásky s vysokou viditeľnosťou. Ľahko tak označíte potenciálne nebezpečné miesta. Vybrať si môžete z niekoľkých odtieňov, nemusí sa jednať vyložene o žltú farbu. Zvýrazníte tak chodníky či prechody v areáli.

Ak hľadáte špecialistu na kvalitné podlahové značenie a bezpečnostné lepiace pásky, pozrite sa do pestrého produktového portfólia e-shopu tese.sk. Predáva reflexné pásky aj pásky svietiace v tme. Záleží len na vás, aký variant potrebujete do vašich priestorov. Internetový obchod má ponúkaný tovar skladom, takže ho budete mať do niekoľkých dní k dispozícii.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.