Ochrana pred zimou tak trochu inak? Áno, s fúkanou minerálnou izoláciou

Ochrana pred zimou tak trochu inak? Áno, s fúkanou minerálnou izoláciou

Objednávka spoločnosti s úmyslom zatepliť fasády alebo steny je krok do preverených vôd, ale na druhej strane neurobíte nič viac ako ostatní. Iba sa necháte zatiahnuť do náročného stavebného procesu plného hluku a neporiadku. Stavba lešenia okolo domu a pobiehajúci tím pracovníkov sa stane vizitkou vašej domácnosti po niekoľko týždňov.

Na úplnom konci získate izolačnú ochranu s viac ako 30 ročnou návratnosťou. Úplne podobné je to aj pri tradičnej výmene okien. Časová náročnosť a návratnosť za hranicou 20 rokov neznie vôbec lákavo, preto Vám predstavíme fúkanú minerálnu izoláciu Magmarelax.

 

Zateplenie stropu MAGMARELAX

Finančne nenáročná operácia nezaberie viac ako 5 hodín jedinému robotníkovi, po ktorom neostane jediná spomienka. Zateplený strop vás ochráni pred únikom obrovského množstva tepla, keďže stropy sú najcitlivejším miestom akéhokoľvek domu. Jedná sa o najväčší tepelný most, ktorému nevenujeme žiadnu pozornosť. Všetko sa potom hromadí pod strechou, preto je podkrovie v letných mesiacoch takmer neobývateľné.

Fúkaná minerálna izolácia okamžite znižuje náklady za vykurovanie o celú tretinu, takže po jednoduchom výpočte zistíme, že sa návratnosť pohybuje niekde okolo 5 rokov. Už len tieto dôvody sú plne postačujúce pre rýchle rozhodnutie. Severská technológia je osvedčená v tých najextrémnejších podmienkach a funguje skvele aj po dvadsiatich rokoch. U nás nie je zima až tak silná ako v Škandinávii, účinky sú teda zárukou, nie zbožným prianím.

Ďalšie dôvody pre MAGMARELAX

Fúkaná izolácia MAGMARELAX šetrí nielen náklady, ale zvyšuje aj celkovú bezpečnosť domu proti požiaru. Izolovaný priestor úplne vymaže prítomnosť tepelných mostov, ktoré sa tu jednoducho nikdy neobjavia. Práca je v lepších prípadoch hotová už po troch hodinách. MAGMARELAX je vhodná pre použitie v takmer všetkých typoch striech. Dokáže si poradiť aj s atypickými dutinami, drevostavbou, novostavbou alebo s poľnohospodárskymi objektmi. Nedochádza k žiadnemu narušeniu vzhľadu domu.

Oslovte spoločnosť s viac ako 20 ročnou históriou a požiadajte ich o poradenstvo, vybavenie dotácie alebo okamžitú realizáciu fúkanej minerálnej izolácie priamo vo vašom dome. Navštívte internetové stránky na adrese www.magmarelax.sk

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.