Máte strach z ročného vyúčtovania? My vás ho zbavíme!

Zimné počasie nám už klope na okná a štart vykurovacej sezóny už je tiež tu. Jej skorší začiatok so sebou nesie samozrejme väčší odber plynu, elektriny alebo enormne narastajúcu spotrebu tuhých palív. A to znamená vyššie výdavky a väčšie finančné zaťaženie pre rodinný rozpočet. Ani vy určite nechcete platiť viac, než je potrebné. Nikto z nás nechce platiť viac, ale ako tomu zabrániť?

Máte strach z ročného vyúčtovania? My vás ho zbavíme!

Ideálne riešenie, 3 v 1.

Spojenie kvalita versus cena je pre mnoho ľudí stále dôležité. Ich prioritou sú čo najlepšie služby za primerané náklady.

 

A ako to funguje v skutočnosti?

Asi neviete, že vďaka populárnej výmene okien ušetríte iba 8,8% nákladov na kúrenie. To je 1057 eur na každé ušetrené percento.

Zateplenie fasády je na tom trochu výhodnejšie. Poteší vás zníženými nákladmi na vykurovanie až o 44%. A na koľko vás vyjde jedno percento úspor? Zhruba 330 eur. Absolútnym best of je v tomto ohľade zateplenia podlahy na povale. Môže ušetriť až úžasných 33% nákladov na kúrenie. Pritom investícia je minimálna – len 215 eur na percento úspor. So systémom MAGMARELAX získate jednoducho efektivitu, kvalitu za naozaj skvelú cenu!

Izolácia striech

Hodiny fyziky nás naučili, že ohriaty vzduch je ľahší a stúpa hore. A keď nájde medzierku, jednoducho zmizne do povetria.

Kvalitná izolácia i členitých priestorov je často technologicky náročná. Nie je dovolené príliš zasahovať do konštrukcie a zároveň zaistiť dostatočnú vrstvu aj v neprístupných priestoroch. Príkladom ľahšej konštrukcie sú väzníkové strechy. Tu nie je vôbec možné účinne rozprestrieť vrstvu izolačných rohoží kvôli zlému prístupu a zložitosti. Systém fúkanej minerálnej vlny MAGMARELAX®si však aj s takto zložitou strechou poradí v priebehu niekoľkých hodín práce.

Všetky strechy bytových domov oplývajú spravidla konštrukciami vhodnými na dodatočné zateplenie. To zaistí výrazné zníženie nákladov za vykurovanie so systémom MAGMARELAX®, a to naozaj rýchlo. Návratnosť tohto opatrenia je rýchla a patrí medzi najvýhodnejšie kroky v úspore energie.

Izolácia stropu

Izolačná hmota MAGMARELAX® je aj najlepšou metódou izolácie stropu. Obvykle sa robí nafúkaním do dutín vyplnených vzduchom alebo pôdnych medzipriestorov. Práve tadiaľ z obytných miestností uniká najviac tepla.

Fúkaná izolácia utesní aj tie najmenšie medzery a jej aplikácie je veľmi jednoduchá. Hadica zo špeciálneho prístroja umiestneného na nákladnom vozni, ženie materiál do priestoru, ktorý chceme zaizolovať. A to všetko bez zbytočného hluku a neporiadku za bežnej prevádzky domácnosti. Zaobídete sa aj bez väčšieho vypratania povaly. Robotníci nenarobia neporiadok a všetko skončí za pár hodín.

 

Izolácia podlahy

Obľúbený stropný systém MAGMARELAX® je zároveň ideálnym spôsobom izolácie podlahy u povál rodinných domov či obytných domov. Jeho hlavnými prednosťami sú predovšetkým ľahkosť, presnosť, variabilnosť a vysoká únosnosť.

To všetko je zabezpečené nášľapnou vrstvou z OSB dosiek na pero a drážku. Samotná konštrukcia je hotová za jeden deň a potom sa už len zafúka.

Vy potom môžete ihneď svoju povalu využívať ako skladovací priestor alebo ako šikovné miesto pre sušenie bielizne. Vďaka izolácii podlahy povaly objavíte aj ďalšie možnosti. Nič už nestojí v ceste vašej vysnívanej dielni alebo letnému bytu. A to všetko bez zbytočného zaťaženia domu pokladaním ťažkých izolačných dosiek a liatím betónovej podlahy.

Neváhajte, a ešte dnes vyplňte nezáväzný formulár na našich internetových stránkach a nájdite riešenie svojich účtov ešte pred Vianocami. Navyše získate príjemnú 15% zľavu ako darčekom pre Vás!

Viac na www.magmarelax.sk alebo na telefóne 800 100 533.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.