Program Čistá Fasáda: Prenechajte starosti s fasádou odborníkom

Program Čistá Fasáda: Prenechajte starosti s fasádou odborníkom

V súčasnej dobe sa veľa bytových družstiev, správcov bytových domov a ostatných jednotiek púšťa do rekonštrukcie objektov. Pre zlepšenie tepelnoizolačných vlastností sa vykonáva zatepľovanie budov, a tým pádom dostane nehnuteľnosť úplne nový kabát. Bohužiaľ, okolité vplyvy často spôsobia nevzhľadné fľaky, a preto vznikol Program Čistá Fasáda, ktorý garantuje udržanie fasády domov v dokonalom stave po dobu trinástich rokov.

Program je výsledkom spoločného úsilia spoločností KABE Farben a UMYJEMTO. Profesionálny tím sa postará o čistotu fasády, ktorú ocenia nielen obyvatelia daného objektu, ale aj susedia či okoloidúci. Čistá fasáda je akousi vizitkou.

 

Zvýši sa tým aj cena nehnuteľnosti

Nikdy neviete, čo sa môže stať, a tak napríklad za pár rokov budete chcieť objekt predať. V takom prípade sa pri odhade ceny zohľadňuje aj to, v akom stave je zovňajšok. Program Čistá Fasáda zaistí nárast ceny bytového domu aj samotných bytových jednotiek.

Program sa pýši hneď niekoľkými výhodami. Garantuje bezchybnú a perfektné fasádu po dobu trinástich rokov. Vy sa nemusíte o nič starať, pretože vám spoločnosť poskytne kompletnú starostlivosť, čo sa fasády týka. Svoje výdavky tak budete mať neustále pod kontrolou a zároveň predĺžite životnosť zateplenia ako takého.

Odborníci pravidelne chodia kontrolovať stav fasády a jej vzhľad. Akonáhle zistia nejaké nedostatky, počas krátkej doby je odstránia. Program Čistá Fasáda si zakladá na zdravotne nezávadných postupoch. Firma sa špecializuje nielen na čistenie fasády ako také, ale aj o samotne nátery.

 

Prečo do Programu Čistá Fasáda vstúpiť?

Dôvodov je hneď niekoľko, ale ten hlavný je ten, že dostanete 13ročnú záruku a starostlivosť o nehnuteľnosť. Obyvatelia bytového domu budú nadmieru spokojní, lebo nehnuteľnosť bude mať modernejší vzhľad.

Zaregistrovať sa môžete do programu prostredníctvom internetovej stránky ProgramCistaFasada.sk, kde nájdete aj podrobné informácie.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.