Uniká vám z domu vzácne teplo? Stále je čas na vhodné kroky!

Myslíte si, že izolačné opatrenia na vašom dome sú naozaj dobré, ale príchod chladného počasia ukázal opak? Zistili ste, že váš dom nemôže udržať teplo vyvíjané z ohrievača, ktoré rýchlo uniká a musíte neustále viac kúriť?

Uniká vám z domu vzácne teplo? Stále je čas na vhodné kroky!

Vyššia intenzita vykurovania prináša nielen vyššie náklady na vykurovanie, ale aj menej komfortu v interiéri. Ešte stále sa dajú učiniť veľmi účinné opatrenia, a to aj keď je zima už v plnom prúde.

 

Takže čo možno urobiť?

Hoci zima už začína vykazovať svoju plnú silu, stále je možné prijať veľmi účinné opatrenia na zníženie tepelných strát rodinných domov. Na izolácia fasád je pravdepodobne príliš neskoro, rovnako ako je na výmenu starých okien. Existujú však aj iné technológie, na ktoré nikdy nie je príliš neskoro a možno ich dosiahnuť bez ohľadu na počasie. A to sú aj veľmi účinné spôsoby, ako ochrániť váš dom pred tepelnými stratami. Takéto riešenia zahŕňa napríklad zateplenie stropov s použitím izolácie zvanej Magmarelax.

 

Až 30% úspory na vykurovanie

Tepelná izolácia stropu technológiou Magmarelax môže znížiť náklady na vykurovanie až o 30%, čo za jeden rok môže dosiahnuť až 300 eur. Magmarelax pomáha v miestach, kde to dom potrebuje skutočne najviac a kde sa vyskytujú najväčšie tepelné straty – stropy. Teplý vzduch z ohrievača má nižšiu hustotu a je oveľa ľahší. Logicky teda stúpa nahor, to znamená na stropy. Keď strop nie je dostatočne izolovaný, teplo uniká z miestnosti takmer bez akéhokoľvek prínosu.

 

Ďalšie skvelé funkcie

Minerálna izolácia Magmarelax je unikátna niekoľkými spôsobmi. Samozrejme, najväčšími výhodami sú jej vyššie účinky na izoláciu. Ďalšie unikátne funkcie dáva systému aj jeho aplikácia. Magmarelax je minerálna izolácia, ktorá sa aplikuje pomocou technológie fúkania. Materiál sa prepravuje priamo z auta cez špeciálnu aplikačnú hadicu. Neexistuje žiadny odpad alebo neporiadok a na povale sa vytvára v podstate kontinuálna vrstva izolačného materiálu bez akejkoľvek medzery. Materiál ani časom nezlieha a je odolný voči všetkým formám, škodcom a vzplanutiu.

Podrobné informácie o technológii Magmarelax a tepelnej izolácii nájdete na www.magmarelax.sk

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.