Kúpeľňa v 3D

Pri vstupe do kúpeľne by vás mal sprevádzať dobrý pocit, vizuálne príťažlivý zážitok a dojem komfortu. Máloktorá kúpeľňa však už v dnešnej dobe prekvapí. Len pri troche snahy je možné zabezpečiť jej štýlovosť a krásu z dostupných materiálov. Stačí to však všetkým? Nechcete niečo viac ako len pohodlný a priemerne pekný priestor pre hygienické rituály?

Kúpeľňa v 3D

Keď sa steny vlnia

Ak túžite po skutočne výnimočnej a originálnej kúpeľni, začnite obkladačkami. Moderné obklady do kúpeľne už nestoja na výrazných farbách a ešte výraznejších listelách. Na prvé miesto sa dostali štrukturované prírodné kamene s vysokým leskom a jemným dezénom. Ich vzájomná kombinácia s moderným minimalistickým zariadením vytvára atmosféru vysokej kvality a luxusu. Vzácne kamene a mramor vám zaručia, že vaša kúpeľňa bude pôsobiť ako najdokonalejšia miestnosť v byte a ich jemné a nenásilné zafarbenie spojí jej jednotlivé časti do dokonalého celku.

Skutočný a nenapodobiteľný efekt vlnenia môžete na stenách docieliť aj novinkou, ktorou sú trojrozmerné keramické obkladačky. Vytvoria nenásilné geometrické vzory, vlnky a linky, ktoré ešte znásobia celkový dojem jemne vibrujúceho harmonického pohybu.

Pre celkovo nenarušený vzhľad kúpeľne odporúčame vyberať veľké formáty, ktoré sa ľahko čistia a ukladajú sa na minimálnu špáru. Kvalitné tesniace tmely sú v tomto prípade nepostrádateľné a správne zvoľte aj ich odtieň, mal by čo najbližšie korešpondovať s farbou obkladu.

 

Kde nájsť odborníkov

Aj ten najdokonalejší materiál môžu neodborné ruky pokaziť.  Preto ak nie ste profesionál, zverte rekonštrukciu vaše kúpeľne do rúk odborníkom. Kvalitné kúpeľňové štúdio pre vás vyberie ten správny materiál, pomôže s vizualizáciou a prispôsobí vzhľad kúpeľne vašim predstavám a potrebám. Správnych profesionálov poznáte podľa toho, že berú do úvahy všetky vaše pripomienky vrátane vašich finančných možností, ich komunikácia sa vyznačuje trpezlivosťou a ústretovosťou a k práci pristupujú rovnako zodpovedne bez ohľadu na to, či ide o priestrannú kúpeľňu v rodinnom dome alebo malý kúpeľňový priestor v panelákovom byte.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.