Úspora za vykurovanie za niekoľko hodín práce

Ušetriť až tretinu nákladov za vykurovanie je veľmi lákavou ponukou pre všetkých majiteľov rodinných domov. Snaha o výber najlacnejšieho vykurovacieho materiálu môže byť síce možnosťou, ale v konečnom dôsledku zase získate drevinu so zníženou výhrevnosťou. Výmena okien alebo zateplenie fasády tiež pomôže, ale pripravte sa na nemalú investíciu a dlhú dobu čakania na prvé dni návratnosti.

Úspora za vykurovanie za niekoľko hodín práce

Najšikovnejším riešením sa preto stáva fúkaná izolácia z minerálnych látok. Tento systém sa nazýva MagmaRelax a už behom prvých 4 rokov je možné očakávať návratnosť. Pritom celý proces netrvá dlhšie než 4 hodiny a zvládne ho zrealizovať jediný pracovník.

 

Prečo sa rozhodnúť pre izoláciu Magmarelax

Izolácia Magmarelax je oproti klasickým postupom zameraná výhradne na strop, ktorý predstavuje najväčšiu plochu v rodinnom dome. Naviac sa v stropnej časti nenachádzajú žiadne okná alebo dvere, takže je izolácia veľmi efektívna. Úspory sú stanovené na celých 30%, čo rozhodne nie je málo. V zimnej sezóne dokáže v miestnosti udržať teplo a v lete naopak vytvára príjemné chladivé podmienky.

Celý priestor sa vďaka fúkanej stratégii zateplí bez akýchkoľvek negatívnych tepelných mostov a celý dom sa stane bezpečnejším v prípade náhodného požiaru. Celá realizácia trvá 3 ž 4 hodiny a nie je nutné podstupovať žiadne zložité stavebné úpravy. K finalizácii stačí len auto s pumpou a jeden robotník.

 

Pôvod fúkanej izolácie

Fúkaná izolácia k nám prišla zo severských zemí, kde sú zvýšené nároky na kvalitu realizácie zateplenia. Z tohto dôvodu získate istotu prevereného procesu, ktorý poznajú už milióny spokojných zákazníkov. Každý z nich vám potvrdí zníženie nákladov na vykurovanie.

Objednajte si systém Magmarelax

Pokiaľ vás ponuka fúkanej izolácie zaujala a máte chuť sa dozvedieť viac alebo podniknúť nezáväznú konzultáciu s technikom, stačí vyplniť objednávkový formulár. Behom krátkej chvíle sa vám spoločnosť ozve na telefón a dohovoríte si presný termín nezáväznej konzultácie. Technik po podrobnej obhliadke navrhne najvhodnejšie riešenie izolácie vášho domu.

Pre viac informácií navštívte internetové stránky poskytovateľa služby na adrese: http://www.magmarelax.sk/o-izolacii-stropov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.