DREVONA – moderný nábytok s tradíciou

O dva roky to bude celých 70 rokov, čo je na trhu nábytkárska spoločnosť DREVONA. Dlhoročná tradícia výroby je obrovskou výhodou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný nábytok vyrobený na Slovensku a záruku im poskytne spoločnosť, ktorú preveril čas. A aj keď DREVONA ponúka na predaj hlavne svoje vlastné výrobky, jej činnosť je už dlhé roky rozšírená aj o predaj overených zahraničných nábytkárskych značiek a zariaďovanie interiérov „na kľúč“.

DREVONA – moderný nábytok s tradíciou

S nikdy nekončiacimi investíciami do nových technológií, s vysokým dôrazom na ekológiu a vlastným tímom architektov prináša Drevona konečným zákazníkom kompletný sortiment nábytku.  Od obývacích stien cez kuchyne, spálne, detské izby až po kúpeľne, kancelárie a nekonečný rad menších, ale nevyhnutných bytových doplnkov ako sú relaxačné  kreslá, či rošty do postele. Drevený nábytok, či už štýlové obývacie steny, skriňové zostavy, postele aj kuchynské linky, sú vyrobené precízne, s dôrazom na najmodernejšie trendy, overené postupy a dlhú životnosť.

Hlavne sektorové obývacie steny pozostávajúce z viacerých kusov nábytku sú veľmi praktické, ľahko sa s nimi manipuluje pri sťahovaní a hlavne umožňujú rôznu variabilitu. Zároveň majú štýlový a aktuálny dizajn, zodpovedajúci nárokom aj tých najnáročnejších zákazníkov a dajú sa ľahko kombinovať s ostatnými výrobkami.

 

K Drevone aj cez internet

Pri návšteve e-shopu www.drevona.sk je nápadné hlavne výrazné označenie slovenských výrobkov. Na prvý pohľad je tak vidieť podporu domáceho produktu, zameranie na zvyšovanie povedomia o kvalitnej práci slovenského výrobcu a hlavne neohrozenosť – značka Drevona si je vedomá kvalít slovenskej práce a stojí si za svojím tovarom. A ak si potrebujete vyhliadnutý nábytok predsa len na vlastné oči obzrieť a odskúšať, k dispozícii je jej sedem kamenných predajní označených charakteristickou žltou farbou, ktoré nájdete po celom Slovensku.

Máloktorá spoločnosť na Slovensku sa môže pochváliť tak dlhou históriou, počas ktorej dokázala prekonať spoločenské zmeny aj neustále sa meniaci tlak požiadaviek a predstáv stálych aj nových klientov. Spoločnosť Drevona je vizitkou toho, že dlhoročné skúsenosti a pružnosť vo svete meniacich sa trendov sa dá skĺbiť do kvalitného obchodu s jediným cieľom – spokojným zákazníkom.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.