Spálňa podľa Feng Shui

Spálňa zariadená v zmysle Feng Shui by mala podporovať harmonický tok výživnej, žiarivej a zmyselne energie. Táto spálňa by vás mala do nej pozývať, lákať a zároveň pôsobiť upokojujúco. Je dostatočne zábavná a príjemná na to, aby ste si v nej vychutnali rýchly spánok, dlhé leňošenie alebo vášnivú noc.

Spálňa podľa Feng Shui

Usporiadanie spálne v zmysle Feng Shui zahŕňa primárnu funkciu spálne, ktorá má slúžiť na spánok, relax a sex. Feng Shui princípy vám pomôžu do vašej spálne priniesť správne prvky a kusy nábytku pre zlepšenie celkového zdravia a pohody. Tieto energie zabezpečujú plynulý tok energie prostredníctvom rovnováhy yin a yang.

Ak chcete takúto spálňu vytvoriť, môžete použiť rad jednoduchých a praktických nástrojov v podobe našich Feng Shui tipov.

 

Posteľ

Postupujte podľa 3 základných pokynov Feng Shui pre vaše lôžko.

· Zabezpečte, aby vaša posteľ bola ľahko prístupná z oboch strán

· Majte dva nočné stolíky ( každý z jednej strany).

· Ideálne umiestnenie pre vaše lôžko je diagonálne naproti dverám. Toto umiestnenie vám dáva súkromie a umožňuje vám vidieť aj tých, ktorí vstupujú do vašej spálne.

Dobre vyzerajúce a dobre vyvážené lôžko je veľmi dôležité pri vytváraní perfektnej spálne Feng Shui. Dobrý matrac, masívne čelo a krásna posteľná bielizeň by tiež nemali zostať zanedbané.

Používajte upokojujúce farby na dosiahnutie dobrej roviny feng shui vo vašej spálni. Spálňa by mala mať vyvážený dekor, ktorý podporuje ten najlepší tok energie pre spánok, rovnako ako sexuálne radovánky. Podľa Feng Shui sú považované za najvhodnejšie farby v spálni takzvané „farby pleti“ a vieme, že farby ľudskej pokožky sa líšia od svetlo bielej až po bohatú čokoládovú hnedú. Vyberte si farby v rámci tejto škály odtieňov, ktoré budú najlepšie pracovať s dekoráciami v miestnosti. Pomôžu vám v tom luxusné prehozy, dekoračné vankúše či deky.

Zrkadlá

Zrkadlá môžu byť použité v spálni, ale s veľkou diskrétnosťou. Existujú umiestnenia, ktorým by ste sa mali vyhnúť, napríklad umiestnenie smerom k posteli alebo nad posteľou. Jednoducho by sa nemal odrážať váš odraz v posteli. To vyzýva tretiu stranu k vášmu manželstvu alebo vzťahu a výsledkom je nevera.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.