Od vŕtačky po poličku. Vybavte si dielňu ako profesionál

Patríte medzi kutilských nadšencov, ktorí svoj voľný čas trávia vo vlastnej dielni, sklonený nad hranolmi dreva alebo hromadou skrutiek, matíc a ozubených koliesok? Ak áno, remeselné činnosti sú zrejme vašou najväčšou záľubou, životným štýlom, alebo povolaním. Či už vo svojej dielni pracujete s drevom, zvárate alebo rozoberáte motory, základom je ich šikovné priestorové riešenie a kvalitné náradie. Dokonale vybavenú dielňu môžete mať i s pomocou projektových marketov Hornbach, kde potrebnú techniku i vhodný nábytok dokonca zoženiete so zárukou trvale najnižších cien.

Od vŕtačky po poličku. Vybavte si dielňu ako profesionál

Profesionálne vybavenie dielne sa v prvom rade odrazí na kvalite vašej práce. Odborníci z projektových marketov Hornbach radia, že správne a spoľahlivé náčinie sa vyplatí. Vďaka nemu ušetríte veľa času i trpezlivosti, ktorú by ste museli vynaložiť pri hľadaní náhradných riešení. Druhým nesporným benefitom je to, že vás práca bude baviť ešte o mnoho viac. Prečo by ste sa mali zbytočne nervovať, že vaša stará vŕtačka funguje len občas, alebo že nemáte priestor ani k tomu, aby ste sa v dielni otočili? Predísť tomu môžete vďaka systémom úložných priestorov z Hornbachu, vďaka ktorým vám pri práci nebude nič prekážať.

 

Nedajte šancu chaosu

Či už sa manuálnym remeslám venujete celý život, alebo iba začínate, dbajte na správne vybavenie i zázemie. Pracovať takzvane „na kolene“ nie je tým najlepším riešením z hľadiska vašej bezpečnosti a výsledkov práce. Základným kameňom a srdcom dielne je stabilný dielenský stôl, v pracovnej terminológii zvaný ponk. Pre poriadok v pracovných pomôckach sú vhodné vysoké skrine na oblečenie a ochranné pomôcky, ako okuliare, odolné pracovné rukavice a pevná obuv. Všetko potrebné náradie budete mať na dosah ruky vďaka nízkym úložným skrinkám so zásuvkami, v ktorých je možné náčinie triediť podľa účelu. Dobre zorganizovaná dielňa je zárukou rýchlejšej a kvalitnejšej práce, ktorá nebude zdržiavať ustavičným hľadaním potrebných kusov náradia.

Jednotlivé kusy dielenského nábytku je možné ľubovoľne kombinovať podľa vašich potrieb alebo podľa parametrov dielne, teda podľa ich veľkosti či pôdorysu. Úložné priestory môžete prispôsobiť rohom miestnosti tak, aby vám ich rozmiestnenie nebolo pri práci na ťarchu a všetky potrebné veci boli bezpečne uložené a v prípade potreby vždy po ruke. K tomu poslúžia i policové regály na odkladanie momentálne používaného náradia alebo výrobkov. Vďaka nastaviteľným nohám môže mať nábytok do dielne rôzne pracovné výšky, takže na všetko pohodlne dosiahnete a nebudete sa musieť hrbiť.

naradie

Pracujte bezpečne a s kvalitným náradím

V každom prípade sa pri nákupe vybavenia do dielne vyplatí siahnuť po kvalitných produktoch. Náradie i stroje z Hornbachu sú po ergonomickej i bezpečnostnej stránke prispôsobené tak, aby ich používanie bolo jednoduché a pohodlné. Za trvale najnižšie ceny tu zoženiete pomôcky a príslušenstvo pre každý druh práce, od násad na vŕtačky a skrutkovače cez kľúče a iné náradie až po veľké stroje, napríklad stolové píly alebo generátory a kompresory. I tie najmenšie súčiastky majú svoje miesto – prehľadne ich môžete roztriediť v kufroch na náradie z tvrdeného plastu alebo kovu.

V predajniach Hornbachu vždy nájdete nie len profesionálne vybavenie dielne za tie najnižšie ceny, ale i všetko, čo potrebujete vedieť k realizácií vášho vlastného projektu. Vyškolený odborníci na všetkých pobočkách marketu vám vždy radi poradia s výberom pomôcok, materiálu i s pracovným postupom. S inšpiráciou a prvotriednym vybavením z Hornbachu môžete plne veriť svojim schopnostiam, pretože k dosiahnutiu cieľa vám už nič brániť nebude.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.