Renovácia bytu: Áno alebo nie?

Niektorí z nás renovácie milujú a nevedia sa dočkať, kedy ich domov bude zas vyzerať inak. Iní by sa najradšej celému humbuku vyhli a keby nemuseli, žiadne zmeny by nerobili. Či už chceme alebo nie, renovácia je niekedy nevyhnutná.

Renovácia bytu: Áno alebo nie?

 

Ako vyzerá vaša vstupná hala? Táto miestnosť je prvé miesto, ktoré uvidia vaši hostia. Preto nie je na škodu sa pohrať s jej zariaďovaním, aby ste urobili skutočne dobrý prvý dojem. Zariaďovanie bude závisieť opäť od vášho štýlu. Možno si prajete, aby predsieň bola žiarivá a hýrila pastelovými farbami. Alebo možno budete chcieť, aby pôsobila útulným dojmom a vyžarovala teplo domova. Tento dojem môžete získať výberom tmavších drevených podláh kontrastujúcich s teplými odtieňmi steny a kyticami kvetov položenými na stolíku. Ak chcete, aby predsieň dýchala luxusom, umiestnite do nej zaujímavé sochy a významné maľby. Nový nábytok do predsiene by mal byť ale v každom prípade praktický a funkčný.

Nikdy nie je zlý nápad zrekonštruovať obývaciu izbu, zvlášť ak máte pocit, že nie je dostatočne útulná alebo sofistikovaná. Koniec koncov, je to miestnosť, kde vaša rodina trávi väčšinu svojho času, a určite si zaslúži čas od času zmeniť vzhľad. Nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása. Jednoduchosť však neznamená, že v izbe bude len konferenčný stolík a jedno kreslo. Znamená to dobre analyzovanú stratégiu návrhu.

Pravdou však je, že mnohí ľudia nemajú potuchy ako obnoviť svoj životný priestor. A práve preto sme tu my. Zabezpečíme vám rekonštrukciu bytu a vy si už len vychutnáte nové a pohodlnejšie bývanie.

 

Dôvody prečo renovovať

Zlepšite funkčnosť a krásu vášho domova

Rekonštrukcia vám umožní prispôsobiť dom vášmu jedinečnému vkusu a potrebám. Naskytuje sa vám príležitosť uskutočniť svoj sen o príjemnom domove a vytvoriť priestor, ktorý bude pôsobiť harmonicky a užitočne.

Znížite náklady

Pri rekonštrukcií máte jedinečnú možnosť na zlepšenie izolácie, inštaláciu nových okien, ktoré odstránia prievan alebo iných netesností. Môžete tiež zvýšiť energetickú účinnosť vášho domova modernizáciou spotrebičov a vykonaním ďalších zmien vo vašej domácnosti.

 

Zvýšte hodnotu svojho majetku

Ak uvažujete o predaji vašej nehnuteľnosti, renovácia môže spraviť majetok oveľa atraktívnejším a cennejším pre potenciálnych kupcov. Ak váš dom vyzerá zastarano, kupujúci budú menej motivovaní, aby zaplatili požadovanú cenu.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.