Aké bonusy zdarma môžu hráči získať v slovenských online kasínach?

Aké bonusy zdarma môžu hráči získať v slovenských online kasínach?

Online kasína sa v portfóliu najväčších slovenských stávkových kancelárií začali objavovať od začiatku roka 2020. Okrem neustále rastúcej ponuky automatov a kasínových hier sú lákadlom aj zaujímavé benefity. Aké bonusy zdarma môžete využiť v licencovaných online kasínach na Slovensku?

 

Peniaze v online kasíne len za registráciu

Jedná sa o azda najobľúbenejší benefit, v rámci ktorého je hráč odmenený určitou finančnou čiastkou za to, že si v online kasíne vytvorí hráčsky účet. Peniaze len za registráciu predstavujú jednorazovú formu bonusu, ktorú si ale môže uplatniť každý nový hráč. Benefit sa vypláca priamo na hráčsky účet a môže byť viazaný ďalšími podmienkami – napríklad dokončením celého procesu registrácie, súčasťou čoho je aj overenie užívateľského účtu (nahratie dvoch dokladov totožnosti do systému). Finančné bonusy vyplácané priamo na účet bývajú veľmi často viazané na prvý vklad hráča či pretočenie istej sumy peňazí v hre.

 

Zatočenie bez vkladu

Ako už samotný nadpis napovedá, zatočenie bez vkladu patrí medzi bonusy, ktoré nebývajú podmienené uskutočnením vkladu na hráčsku účet. Free spiny zároveň patria k veľmi častým formám odmeňovania nových hráčov, ktorí získajú voľné zatočenia za registráciu v tom-ktorom online kasíne. Bonus v podobe točení zdarma má obvykle hodnotu niekoľkých desiatok free spinov, využiteľných pri konkrétnej hre či na všetkých automatoch v internetovom kasíne. Vďaka zatočeniam bez vkladu si môžete vyskúšať hru na automatoch v kasíne bez toho, aby ste riskovali vlastné peniaze + môžete vyhrať reálne výhry!

 

Stieracie žreby zdarma

Stieracie žreby zdarma sú zaujímavým benefitom, ktorý však riadne licencované slovenské online kasína zatiaľ nevyužívajú. To sa však čoskoro môže zmeniť. Online stieracie žreby totiž majú potenciál byť „rozdielovým hráčom“ medzi bonusmi, ktoré ponúkajú či budú ponúkať internetové kasína. Stierací žreb online určite nestratíte. Môžete ho kedykoľvek zotrieť bez toho, aby ste si ušpinili ruky, a výhry v desiatkach až tisíckach eur budú okamžite vaše. So stieracími žrebmi na internete získate porciu šteklivej dávky hráčskeho adrenalínu.

18+ | Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.