Na kúpu podlahy si vyčleňte dostatok času a vyberajte vždy z rozsiahlej ponuky

Žiaden interiér sa nezaobíde bez podlahy. I keď mnohí pri jeho zariaďovaní výber podlahy podceňujú, neuvedomujú si, že práve ona je základom celého dizajnu. Tvorí totiž podkladovú plochu pre nábytok, rozličné doplnky či steny, a preto musí so všetkými ostatnými prvkami dokonale ladiť. Aj preto je vhodné si na voľbu podlahy vyčleniť dostatok času a vyberať ju z naozaj rozmanitej ponuky plnej rozličných vzorov či materiálov.

Na kúpu podlahy si vyčleňte dostatok času a vyberajte vždy z rozsiahlej ponuky

Práve obrovský výber drevených podláh či podláh z laminátu, vinylu, korku a iných materiálov vám ponúka predajca FLOOR EXPERTS SLOVAKIA, ktorý patrí medzi najväčších importérov podlahových krytín v oblasti strednej a juhovýchodnej Európy. V jeho sortimente nájdete okrem bežných podláh aj mnohé exkluzívne prevedenia, ktoré prinesú do vášho interiéru osobitý štýl. Samozrejmosťou u všetkých podláh je vysoká kvalita, odolnosť voči poškodeniu a vysoká šetrnosť voči životnému prostrediu.

 

Až 11 kolekcií luxusných drevených podláh

Medzi to najlepšie, čo môžete do svojho interiéru zvoliť, patria bezpochyby drevené podlahy. Tie nielenže zabezpečia vášmu priestoru luxusné vyznenie, no prinesú doň aj pohodu, príjemnú atmosféru a jedinečnú vôňu prírodného dreva. Drevené podlahy sú vo FLOOR EXPERTS SLOVAKIA dostupné v 11 rozličných dizajnových kolekciách, pričom medzi nimi nájdete aj dvojvrstvové drevené parkety ideálne do miestností s teplovodným podlahovým vykurovaním.

 

Laminátové podlahy aj do zaťažovaných priestorov

Je však potrebné si uvedomiť, že investícia do drevených podláh nie je práve najmenšia. Ak si nemôžete dovoliť investovať do kúpy podlahy sumu potrebnú na kúpu drevených parkiet, môžete siahnuť po lacnejších, no rovnako veľmi kvalitných a odolných prevedeniach. Medzi Slovákmi sú rozhodne  najobľúbenejšie laminátové podlahy, ktoré dokážu takmer dokonale nahradiť prírodné drevo. Sú dokonca ideálne aj do zaťažovanejších priestorov, kde vám odporúčame siahnuť po laminátových parketách s najvyššou triedou zaťaženia 33. Tú samozrejme nájdete aj vo FLOOR EXPERTS SLOVAKIA, kde si pre vás pripravili až 300 rozličných dekorov laminátových podláh.

 

Technologicky vyspelý vinyl

Medzi podlahami si čoraz väčšiu popularitu buduje aj vinyl, ktorý sme ešte donedávna vnímali ako niečo podradné. Dnes ale technologicky dospel do podoby, kedy sa svojou kvalitou dokážu vinylové podlahy porovnať s tými laminátovými. Predstavujú ideálne riešenie do domácností, kde uprednostňujete rýchlu a jednoduchú údržbu, vysoké pohodlie, atraktívny dizajn, no kúpu podlahy chcete vyriešiť za naozaj výhodné peniaze. Aj  moderné vinylové podlahy samozrejme nájdete v ponuke FLOOR EXPERTS.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.