Bezpečie a útulná atmosféra. LED osvetlenie z Hornbachu ponúka aj oveľa viac

Premýšľali ste, ako nápaditým spôsobom osvetliť schody, chodby a miestnosti vo vašej domácnosti? Vyskúšajte LED osvetlenie vo forme pásikov. Nielen, že takéto osvetlenie sa hodí do každej domácnosti, ale jeho inštalácia je navyše veľmi jednoduchá. S využitím LED svietidiel vám radi pomôžu odborníci z projektových marketov Hornbach, kde ich navyše zakúpite so zárukou trvalo najnižších cien.

Bezpečie a útulná atmosféra. LED osvetlenie z Hornbachu ponúka aj oveľa viac

Vyberajte z rôznych farieb, dĺžok aj umiestnenia

Vďaka osvetleniu LED diódami z Hornbachu si môžete sami určiť, kde bude umiestnený zdroj svetla a do akej miery bude osvetľovať zvolený priestor. „Vybrať si môžete z rôznych farebných typov alebo dĺžky jednotlivých svietidiel podľa toho, kam osvetlenie plánujete umiestniť. To sa dá navyše jednoducho ovládať na diaľku s pomocou ovládača. Je možné nastaviť intervaly svietenia tak, aby nedochádzalo k plytvaniu energií. LED osvetlenie je samo o sebe úsporné, jeho priemerná spotreba elektrickej energie je o 80 % nižšia než pri klasických zdrojoch osvetlenia,” vysvetľuje Ing. Zdenko Svoboda, odborník z projektových marketov Hornbach.

V obývačke plní osvetlenie vo forme svetelných pásikov najmä dekoratívnu úlohu. Skvelo vyzerá nielen ako svietiace orámovanie obrazov alebo stien, ale aj ako podsvietenie za televíziou alebo okolo kozuba. LED svetlo je príjemné aj pri nohách postele alebo pod poličkou, z ktorej si vyberiete knihu a môžete si pohodlne čítať. Vďaka rôznym farbám osvetlenia ich môžete ľubovoľne kombinovať vo všetkých miestnostiach vášho domova, vhodné je aj do kúpeľne alebo detskej izby. Vďaka diaľkovému ovládaniu sa dá nastaviť aj intenzita a farba osvetlenia.

LED osvetlenie sa tradične využíva aj pod kuchynskými linkami, aby kuchárky a kuchári dobre videli, čo budú servírovať na stôl. Môžu sa tak bez obáv pustiť do svojho kulinárskeho projektu aj v noci a nikoho nebudiť zbytočným svietením hlavným svetlom. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu je LED osvetlenie pod linkou elegantne skryté, ale pritom sa pýši skvelou svetelnosťou.

s2

Po schodoch už len bezpečne

„V rámci bezpečnej domácnosti sú stále obľúbenejším doplnkom aj LED pásiky pripevnené na hranách schodov a schodísk. Skvelú službu poskytnú aj ako nepriame osvetlenie na stenách pozdĺž schodov, dajú sa totiž veľmi jednoducho prilepiť,” vysvetľuje Ing. Zdenko Svoboda. Nielen na chodbe, ale aj inde v interiéri poskytujú osvetlenie, ktoré sa dá prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Neoceniteľné je predovšetkým v noci, pretože nepôsobí rušivým dojmom a pri pohybe v byte či dome tak nie je potrebné rozsvecovať stropné svetlá, aby ste videli na cestu – napríklad práve pri nočnej výprave do kuchyne.

 

LED pásiky navyše dodajú vášmu domovu celkom novú podobu a oveľa útulnejšiu atmosféru, ktorá je počas jesenných a zimných večerov taká žiadaná. Okrem atraktívneho dizajnu hrá pri osvetľovaní schodísk úlohu práve spomínaná bezpečnosť. LED svietidlá z Hornbachu sa postarajú o to, aby každý váš krok bol vedený s istotou a bez zaváhania. Len v projektových marketoch Hornbach zoženiete všetko LED osvetlenie pre váš domov so zárukou trvalo najnižších cien. Odborníci v predajniach vám zároveň ochotne pomôžu aj s jeho výberom a inštaláciou.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.