Na jesennú záhradu s kvalitnou technikou, ktorá nezaťažuje životné prostredie.

Na jesennú záhradu s kvalitnou technikou, ktorá nezaťažuje životné prostredie.

Aku programy HECHT pre silné stroje i dlhú výdrž

Jesenné práce na záhrade často zaťažujú nielen samotných záhradkárov fyzickú náročnosťou obsluhy ťažkej záhradnej techniky, ale aj životné prostredie, v prípade používania motorových strojov. Spoločnosť Hecht preto predstavuje ucelené programy záhradnej techniky s akupohonom. Akumulátorový pohon je tichý, bez emisií a šetrný k prírode. Akumulátorové stroje sa ľahko obsluhujú a ich údržba je v porovnaní s motorovými strojmi oveľa jednoduchšia. Moderné akumulátory majú síce vyššiu obstarávaciu cenu, ale ponúkajú dostatočnú kapacitu na obsluhu výkonnejších strojov. A v rámci tzv. „Akumulátorových programov“ stačí na rad strojov len jeden kompatibilný akumulátor.

 

HECHT Accu program 5040

Záhradné stroje rady Hecht Accu program 5040 poháňa výkonný lítiový akumulátor (40 V) s viac ako dostatočnou kapacitou a umožňuje tak široký rozsah prác na záhrade. Kosačky, reťazové píly, snehové frézy, krovinorezy, vyžínače, plotostrihy a ďalšie tak fungujú spoľahlivo, pohodlne a ekologicky.

 

HECHT Accu program 6020

Akumulátorové stroje pre prácu v záhrade ucelenej rady Hecht Accu program 6020 pracujú spoľahlivo vďaka kvalitným lítiovým akumulátorom (20 V). Akumulátory umožňujú relatívne dlhú prevádzku na jedno nabitie. Vďaka tomu teda môžete bez obáv obsluhovať fukár, vyžínač, plotostrih, tlakovú umývačku, pílu i záhradnú kosačku a ďalšie.

„Pri strojoch označených logom, ACCU program ‚je vzájomná kompatibilita s rovnakým akumulátorom daného akumulátorového programu zaručená. Nemusíte preto zbytočne nakupovať a udržiavať niekoľko rôznych typov akumulátorov. Ušetríte tak prírodu aj peniaze, „hovorí Petr Tichý, špecialista technickej podpory zo spoločnosti HECHT.

 

Tipy na vybrané stroje ACCU programu 5040:

HECHT 5046 5in1 – accu kosačka s pojazdom

HECHT 5046 je akumulátorová kosačka s pojazdom na pokosenie až 600 m2 plochy pravidelne udržiavaného trávnika. Kosačka v sebe snúbi výhody elektrického motora, ktorý neprodukuje žiadne emisie, je tichý a nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, s výhodami kosačiek so spaľovacím motorom, ktoré sú výkonné a nezávislé na zdroji energie. Vďaka veľmi jednoduchému ovládaniu a údržbe obmedzujúcej sa prakticky len na nabíjanie akumulátora a pravidelné brúsenie noža je kosačka vhodná aj pre seniorov. K dostaniu za 309,90 € na www.hecht.sk.

 

HECHT 9940 – accu píla

Akumulátorová píla HECHT 9940 je skvelým pomocníkom pri rezaní konárov alebo dreva nielen okolo domu. Akumulátorom poháňaný 40 V elektromotor zaistí relatívne tichá prevádzka, pri rezaní nerušíte susedov, zároveň nie ste obmedzení prívodným káblom. Píla je samozrejme vybavená všetkými bezpečnostnými prvkami ako bežné benzínové alebo elektrické píly. Nechýba teda bezpečnostná brzda alebo oceľová zubová opierka. Mazanie reťaze je automatické. Píla je vybavená lištou o dĺžke 35 cm, napínanie reťaze je vykonávané pomocou otočného prvku na kryte náhonu reťaze – nie je potrebné žiadne náradie. K dostaniu za 139,99 € na www.hecht.sk.

 

Tipy na vybrané stroje ACCU programu 6020:

HECHT 3025 – accu tlaková umývačka

Samonasávacia tlaková umývačka, ktorú možno pripojiť k bežnému vodovodu alebo hadicou nasávať čistú vodu z nádoby. Tlak v tryske je až 20x vyšší, než je v bežnom vodovodnom poriadku (až 20 bar). Hodí sa pre bežné umývanie automobilov, motocyklov, terás a pod. Na plne nabitý nový akumulátor umývačka vydrží pracovať viac ako 20 minút. Pokiaľ chcete umývačku používať ako kropiacu pištoľ, stačí ju tlačidlom prepnúť do ekonomickej prevádzky (nižšia spotreba energie z akumulátora) a nastaviť kropiacu trysku. V tomto režime je prietok vody cca 100 l / h a voda je rozstrekovaná podobne ako pri zalievaní z krhly. K dostaniu za 79,99 € na www.hecht.sk.

HECHT 5020 – accu vyžínač

Akumulátorový vyžínač HECHT 5020 je praktický pomocník pre konečnú úpravu okolo plotov, záhonu a na ďalších zle dostupných miestach po hlavnom kosení. Je ľahký, tichý, bez prívodných káblov, bez problému ho použijete kdekoľvek v záhrade, ale aj z vonkajšej strany plotu. Vyžínač je opatrený teleskopickou rukoväťou a nastaviteľným uhlom strunovej hlavy. Ľahko ho tak prispôsobíte výške obsluhy pre pohodlnú prácu. K dostaniu za 39,99 € na www.hecht.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.