Tip na bývanie v Bratislave: Tichá časť Jégeho aleje

Mnoho pracovníkov, študentov, či bežných ľudí má v dnešnej dobe zmeniť bydlisko. Či už kvôli práci, sociálnym potrebám alebo z iných dôvodov. A práve mnoho z nich mieri do najväčšieho mesta Slovenska, do Bratislavy. Otázkou však ostáva, kde zohnať kvalitné a pokojné bývanie v hlavnom meste. Ak neviete, máme pre vás jeden tip.

Tip na bývanie v Bratislave: Tichá časť Jégeho aleje

 

Tým sú nové byty v Bratislave, konkrétne projekt Jégeho alej.

Lokalita Jégeho aleje patrí medzi najperspektívnejšie v našom hlavnom meste. Táto štvrť sa nachádza v bratislavskom Ružinove, odkiaľ je dobrá dostupnosť k centru mesta. Nachádza sa tam kvalitná sieť obchodov a bohaté športové vyžitie – v blízkosti je napríklad Zimný štadión Ondreja Nepelu, Plaváreň Pasienky alebo Národné tenisové centrum.

mojdom.info_finep_sk_01

 

Jégeho alej predstavuje lokalitu, ktorá je tichá, odizolovaná od jadra inak hlučnej Bratislavy. Novostavby ponúkajú výbornú občiansku vybavenosť, výhodné poistenie a kompletný hypotekárny a predajný servis. Tak neváhajte a využite možnosť, tieto byty na predaj v Bratislave sú priam jedinečné.

 

mojdom.info_finep_sk_02

 

Kto tieto byty poskytuje?

Tento projekt riadi spoločnosť Finep, ktorá má bohaté skúsenosti a veľmi dobré referencie. 19 rokov stavia byty v Českej republike a 8 rokov na Slovensku. Okrem toho táto spoločnosť dbá na požiadavky klientov a vie tak zapracovať do bytov rôzne zmeny v rámci noriem, čo sa týka vybavenia a aj vzhľadu.

Tento projekt je zaradený do kategórie byty Bratislava Ružinov – Jégeho alej predstavuje 20 podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza 194 bytov a apartmánov. V ponuke sú nové byty 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m2. Obyvateľstvo Jégeho aleje tvoria predovšetkým rodiny s malými deťmi, keďže sa v okolí nachádza množstvo zelene a panuje tam nevídaný kľud a pokoj.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.