Ako vhodne doplniť vaše kuchynské potreby?

Lámete si hlavu nad tým, ako vhodne doplniť vaše kuchynské potreby? V tom prípade máme pre vás pár tipov na produkty od spoločnosti Tescoma. Chýba vám v kuchyni poriadny nôž?

Ako vhodne doplniť vaše kuchynské potreby?

Ak áno, máte na výber nože s chytrými vylepšeniami a dokonca aj nože pre profesionálov a zapálených kuchárov. Presne také sú nože kuchynské nože Cosmo, Presto ToneBianco, každý jeden z nich má vlastnú špecifikáciu. Nože Cosmo majú špeciálnu rukoväť, ktorá sa nešmýka; nože z edície Presto sú potiahnuté tenkou plastovou vrstvou, ktorá pomáha uchovávať v potravinách maximum vitamínov.

Na svoje si prídu dokonca aj tí, ktorí sa vareniu venujú profesionálne a to vďaka nožom z najvyšších radov – Home ProfiHome Azza.

mojdom.info_tescoma_sk_01

Čo sa týka nožov, tak rozhodne nekončíme. V ponuke sú taktiež aj japonské nože, ktoré sú vhodné pre ľahké a rýchle krájanie. Môžete s nimi krájať všetky druhy potravín. Ich obojstranné vertikálne vrúbkovanie uľahčuje porciovanie a zabraňuje zachytávaniu zvyšku pokrmov na čepeli noža. Tieto japonské nože sa vyznačujú odolným plastom a prvotriednou nehrdzavejúcou oceľou.

mojdom.info_tescoma_sk_02

V každej domácnosti sa tak trochu zabúda na stolovanie a podávanie nápojov. Práve preto vám chceme predstaviť modernú sadu hrnčekov, ktoré nájde iba u Tescomy. Porcelánové hrnčeky Allegro sú presne tým typom, ktoré upútajú nielen svojim príjemným vzhľadom, ale aj pohodlným uškom na uchopenie hrnčeka. Aj preto si z nich vychutnáte kávu alebo čaj určite viac ako z klasických hrnčekov. V prípade, že vás edícia Allegro neosloví, sú tu aj iné značky, ako napríklad Crema. Je len na vás, ktorú značku si vyberiete, určite budete spokojní.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.