Poďte bývať rýchlo a do vlastného – bungalov na kľúč je skvelým riešením

Poďte bývať rýchlo a do vlastného – bungalov na kľúč je skvelým riešením

Napadlo by vás, že môžete bývať vo vlastnom už za tri mesiace? Bungalovy, ktoré dodávajú BF-stavby, dokážu pre vás montovaný dom na kľúč dodať skutočne už takto rýchlo.

Pokiaľ máte vyriešený pozemok, inžinierske siete a stavebné povolenie, môžete bývať naozaj už za pár mesiacov vo vlastnom. Alebo takto rýchlo nechať postaviť dom trebárs pre rodičov. Bungalov na kľúč je dnes najobľúbenejším riešením rýchleho a lacného bývania, ktoré sa dá ľahko prispôsobiť ako bezbariérové. Svoje bungalovy firma BF-stavby ponúka katalógové, ale v prípade požiadavky je možné projekt upraviť na mieru či navrhnúť individuálne riešenie na prianie.

 

Nízkoenergetické montované domy na kľúč

Trendom dnešného stavebníctva nie je len rýchlosť výstavby, kvalita a ekonomická cena, ale taktiež stavba s ohľadom na trvale udržateľný rozvoj. Ako zadávatelia stavby sa stále viac zaujímame o stavebné materiály a o to, akú zanechávajú uhlíkovú stopu. Chceme taktiež dom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, ale aj k našej peňaženke, vďaka svojim nízkym nárokom na spotrebu energií. Nízkoenergetické montované domy na kľúč už nie sú luxus, ale štandard.

 

BF-stavby dávajú na svoje domy záruku až 15 rokov

Montované domy BF-stavby sú z moderne riešených a osvedčených sendvičov. Priamo na webových stránkach firmy si máte možnosť naštudovať skladby stien domov: priečok, stropu, obvodových stien, aj podlahy. Použité izolačné prvky a kvalita prevedenia je garanciou, že tepelnoizolačné vlastnosti domu nebudú zhoršovať tepelné mosty. V tomto dome nielenže ušetríte za kúrenie v zime, ale nebude vám v ňom ani horúco v parnom lete. Spoločnosť sa chváli tým, že jej stavby udržia príjemných 23 °C v interiéri aj v prípade, že vonkajšia teplota odpovedá 40 °C. Záruka 15 rokov na dom dokazuje, že si firma za svojimi sľubmi ohľadne kvality stavby, skutočne stojí.

 

Príďte sa pozrieť, ako sa býva v dome od BF-stavby

Chcete sa o kvalitách montovaných domov BF-stavby presvedčiť na vlastné oči? Máte možnosť. Firma vás rada pozve do vzorového domu v Ivachnovej. Prehliadku môžete spojiť s prvou konzultáciou ohľadne predstáv o vašom vlastnom bývaní.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.