Ako si vybrať sprchový kút

Ako si vybrať sprchový kút

Ak sa chystáte prerábať kúpeľňu a rozhodli ste sa zaobstarať si sprchový kút, s toľkými typmi na trhu, môže byť pre vás ťažké vybrať si ten správny. Tu je niekoľko typov, ktoré vám to môžu uľahčiť.

 

Správne meranie

Poriadne zmeranie vašej kúpeľne alebo sprchy je najdôležitejšou súčasťou nákupu nového sprchového kútu. Správne meranie odhalí chyby v procese nákupu, čo viac než pravdepodobne zamedzí nežiaducim a zbytočným problémom. Budete potrebovať výšku, šírku a hĺbku (najlepšie v mm).

 

Dôležité je mať rozpočet

Predtým, než sa pozriete na všetky typy sprchových kútov, vypracujte si svoj rozpočet. Rozpočet vám ušetrí čas a znižuje pravdepodobnosť, že vás odvedie z cesty správneho výberu. Online predajcovia sprchovacích kútov, majú na svojich webových stránkach cenové filtre, ktoré zjednodušujú vyhľadávanie mnohých možností. To nielen pomáha udržať vašu pozornosť na nákup kútov vo vašom cenovom rozpätí, ale tiež vám to pomôže vyhnúť sa nutkaniu pozerať sprchy, na ktoré nemáte financie. Bez ohľadu na to, či chcete udržať nízke náklady alebo máte neobmedzený rozpočet, nákupný sprievodca vám pomôže vybrať si tie správne sprchové kúty pre vás.

Nižšie je uvedený zoznam faktorov, ktoré zvyčajne menia cenu sprchovej kabíny.

  • Hrúbka skla – Môžete si vybrať zo širokej škály hrúbky skla sprchových kútov. Merajú sa v milimetroch (mm). Sprchové dvere majú štandardnú hrúbku skla 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Čím je sklo silnejšie, tým je odolnejšie. Cena sa tiež zvýši, keď sa sklo zahustí.
  • Veľkosť skrinky – Čím väčšia je vaša voľba priestoru, tým je potrebný väčší počet materiálov. To znamená, že náklady sa zvýšia s veľkosťou vášho sprchovacieho kúta. Veľkosť na mieru zvyšuje náklady.
  • Príslušenstvo – Dodatočné príslušenstvo k sprchovým kútom samozrejme ovplyvní náklady. Príslušenstvo však vo väčšine prípadov tiež zvýši praktickosť vášho sprchového kútu.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.