Chystáte sa na stavbu terasy? Využite týchto užitočný pomocníkov

Chystáte sa na stavbu terasy? Využite týchto užitočný pomocníkov

Aby vám vaša drevená terasa slúžila, ako má, je potrebné vyrobiť ju z kvalitného materiálu s použitím spoľahlivého príslušenstva na zhotovenie terás. O niektorom z týchto príslušenstiev ste už možno počuli, niektoré pre vás bude nové. V každom prípade na webových stránkach gardina.sk kúpite len kvalitné terasové dosky aj príslušenstvo, s ktorými je stavba terasy jednoduchá a predovšetkým vydrží slúžiť mnoho rokov.

 

Terasové podložky pre vetranie dreva

Dištančné terasové podložky sú určené najmä na drevené terasy. Nielenže vám uľahčia montáž, ale aj ochránia drevo v miestach, kde sa najviac drží vlhkosť. Dôvodom, prečo k vlhkosti dochádza, je zle vetraný priestor medzi doskou a hranolom, ktoré sú k sebe pevne pritlačené. Dištančné podložky od GARDINA so špeciálnou konštrukciou a lepším vetraním vytvoria priestor, kde je možné rýchle vyschnutie dreva po namočení. Zároveň taktiež vymedzujú medzeru medzi doskami, takže vám pomôžu pri montáži. Aktuálne sú na webovej stránke Gardina.sk v ponuke za akciovú cenu so zľavou 17 % z pôvodnej ceny.

 

Dorovnajte podklad s pomocou rektifikačných terčov

Veľakrát nie je pod terasou 100% rovný podklad. V takom prípade vám pomôžu rektifikačné terče. Použiť sa dajú pod celú terasu, alebo len tam, kde treba dorovnať sklon. Pokiaľ je sklon mierny, je dobré použiť granulátové podložky pod hranoly, ktoré sú o niečo lacnejšie a svoju funkciu plnia výborne. U väčšieho rozdielu sklonu je lepším riešením rektifikačný terč. Vyberať môžete z viacerých veľkostí, takže si zvolíte presne vám na mieru. Vyrovnáte povrch aj zásadne predĺžite životnosť terasy.

Gardina.sk ponúka aj oleje na terasy, ktoré chránia drevo a zaisťujú mu výborný vzhľad. Odpudzujú vodu a farebné oleje chránia drevo pred šedivením, ktoré pôsobí UV žiarenie. Oleje sú bezpečné, hrať sa na terase môžu aj deti.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.