Nezabúdajte na adekvátne zabezpečenie svojho pozemku

Nezabúdajte na adekvátne zabezpečenie svojho pozemku

Pouličné LED osvetlenie môže aj cez noc vrhať svetlo na váš plot. Preto za každých okolností myslite na jeho atraktívne prevedenie, no rovnako aj na bezpečnosť. Nikdy totiž neviete, kedy sa naplní zmysel známeho pravidla – pod svetlom býva najväčšia tma. Ponúkame vám dva zaujímavé tipy na zabezpečenie vášho pozemku, ktoré zabráni nechceným návštevám, no zároveň garantuje komfort a atraktívny vzhľad oplotenia okolia domu.

 

Extrudovaný plech ako moderný materiál na výstavbu odolného, bezpečného a estetického plotu

V súčasnosti je na trhu dostupných naozaj niekoľko spoľahlivých materiálov, ktoré sú určené na výstavbu oplotenia pozemkov. Jedným z nich sú aj ploty z extrudovaného hliníka. Napriek tomu, že hliníkový profil je veľmi tenký, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a celkovou mechanickou odolnosťou. Neublíži mu preto ani tvrdší náraz či dlhoročné vystavovanie bežným vplyvom počasia. Materiál nekoroduje, a preto je zabezpečený jeho dlhotrváci bezchybný vzhľad. Navyše, z extrudovaného hliníka je možné vyrobiť rôzne prevedenia plotov priamo podľa vášho želania. Ich výstavba je veľmi jednoduchá, a to aj preto, že samotný plot je veľmi ľahký. Napriek tomu vďaka svojim vlastnostiam zabezpečí spoľahlivú ochranu pre váš pozemok.

 

Bezpečnosť a komfort. Práve to ponúkajú brány na diaľkové ovládanie

Najzraniteľnejšou časťou každého oplotenia je brána. Tá musí byť totiž otvárateľná, keďže je cez ňu realizovaný vchod na pozemok. Preto pri jej výbere musíme zohľadňovať nielen úroveň celkového zabezpečenia, ale aj komfortnosť pri jej otváraní. Ideálne riešenie predstavujú brány na diaľkové ovládanie. Elektronický systém ovládania zabezpečí ich automatické zamknutie pri uzatvorení, preto sa nemusíte báť, že by ste po ich zatvorení niekedy na uzamknutie zabudli. Navyše, ak potrebujete vyjsť autom z garáže, nemusíte z neho vystupovať, keďže brána sa otvára aj zatvára sama. Vyskúšajte ich preto nainštalovať aj na vaše oplotenie domu.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.