Ďakujem a rada doporučím. Čistenie kobercov Žilina

Rada by som sa s vami podelila o moju skúsenosť s firmou A SERVIS LIPKA, kedy som využila ich službu kotúčového čistenia kobercov pre náš koberec v obývacej izbe.

Ďakujem a rada doporučím. Čistenie kobercov Žilina

Koberec je, pekne povedané, dlhoročný, takže fľaky a vyšliapané špinavé cestičky boli krásne vidieť. Ja osobne som s čistením koberca mala vždy starosti a veľakrát som ho chcela vymeniť za iný druh podlahy, avšak koberec sa mne a môjmu manželovi stále zdal ako najlepší variant, čo sa týka výhrevnosti a pohodlnosti.

Pri „domácom“ čistení som používala rôzne nápady, ktoré som vyčítala na internete, aj odporúčania reklám, ale nikdy sa mi výsledok nezdal dobrý na to, koľko som sa nadrela a nakľačala, kým som prostriedok do koberca „votrela“. Výsledkom bol nádherne fľakatý koberec, takže som od týchto metód upustila, pokiaľ nešlo o nejaký menší fliačik, ktorý sa dal ľahšie odstrániť. Na plošné vyčistenie koberca som využila služby dvoch firiem, ktoré mňa a manžela veľmi sklamali. Koberec zostal po „vyčistení“ fľakatý a čo sa týka okrajov koberca, tak k tým sa asi ani nepriblížili, takže nám zrazu vznikol ďalší farebný odtieň koberca. Čo sa týka ceny za takéto podarené čistenie, tak to boli vyhodené peniaze…

Spätne som sa dozvedela, že išlo o extrakčné čistenie, ktoré nebolo vôbec tak účinné, ako mnohí tvrdia. Keďže sme koberec vyhodiť nechceli, tak som hľadala ďalšie riešenia a nápady na internete, až som narazila na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá ponúka kotúčové čistenie kobercov Žilina. Spočiatku som nevedela, či môže byť nejaké účinnejšie riešenie, ale požiadala som túto firmu o vyčistenie koberca. Výsledok ma naozaj nadchol, pretože za roky používania koberca sa stratila jeho pôvodná farba a povedzme si na rovinu, už rozhodne nevoňal, čo sa však po tomto čistení zmenilo. Koberec bol po vyčistení ako nový, všetky farby oživené, po vyšliapaných cestičkách ani chýru a navyše krásne voňal! Preto môžem všetkým túto firmu vrelo odporučiť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.