Vyhrajte balíček SOLO s pomocníky ke grilování

Grilování je propojením hned několika aspektů – popovídání si s příjemnými lidmi, gastronomický zážitek a pobyt venku k tomu. Navíc je takové grilování vhodné pro všechny věkové skupiny a milovníky jakékoliv kuchyně, vždyť ugrilovat se dá i ananas.

Vyhrajte balíček SOLO s pomocníky ke grilování

Výherní balíček SOLO obsahuje vše, co k takovému grilování potřebujeme. Speciální sběratelská edice krbových zápalek potěší nejen svou délkou, díky níž snadno dosáhnete s ohněm, kam potřebujete, ale také krásnými historickými motivy na obale.

Historické zápalky SOLO

Novinka bukové štěpky se zase postará o lahodnou, jemně kouřovou chuť grilovaného masa či zeleniny. Vodou nasáklé štěpky se nasypou přímo pod gril a vytvoří přírodní aromatický kouř, který zajistí výjimečnou chuť grilovaných jídel.

SOLO_Grilovací štěpky bukové 600ml 4

No, a pokud jste se vždy děsili okamžiku, kdy přijde po grilování na řadu čištění grilu, můžete obavy nechat stranou. SOLO Pěnový čistič si poradí i s připálenými kousky jídla či s mastnotou. Stačí jen nanést na znečištěnou plochu, nechat působit a následně hadříkem setřít. Díky pěnové konzistenci nikam nestéká a po grilovací sezóně čistič užijeme třeba na čištění trub.

SOLO_Pěnový čistič pro grily a trouby

Více o produktech na www.solo.cz.

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.