Firma DIEGO mení naše bývanie k lepšiemu – s malými nákladmi a moderne

Firma DIEGO mení naše bývanie k lepšiemu – s malými nákladmi a moderne

Obchodná sieť DIEGO dnes s takmer 150 predajňami skrášľuje bývanie Slovákov, Maďarov a Rumunov. Práve v týchto štátoch ju totiž nájdeme. Medzinárodná franšízová sieť sa orientuje predovšetkým na sortiment podláh a bytového textilu.

 

Základnú kostru sortimentu DIEGO tvoria podlahy

Firma DIEGO ponúka metrážne koberce, kusové koberce, PVC podlahy a laminátové podlahy. Od roku 2005 spoločnosť do svojho sortimentu pridala aj ďalší bytový textil – predovšetkým záclony a závesy, ale aj deky, vankúše a kúpeľňový textil. V roku 2010 pribudli nádherné tapety a vznikla tak nová produktová línia zameraná na design a trendy v bývaní.

Spoločnosť DIEGO predáva rôzne exkluzívne značky, ku ktorým ale pridala i svoje unikátne výrobky. Sú to napríklad laminátové podlahy WOODSTEP, ktoré vynikajú netradične dlhou systémovou zárukou. Zaujímavou je tiež vlastná značka Tulipo. Ide o sortiment moderných farebných kobercov v trendovom designe. Majú ručne strihaný povrch s 3D efektom.

 

Aktuálne v DIEGO

Pre aký sortiment vyraziť do DIEGA? Určite pre kvalitné laminátové podlahy, ale i vodeodolné vinylové podlahy. Ďalej pre koberce na metre, ale aj pre kusové koberce. V predajniach kúpite PVC podlahy, umelý trávnik, rohožky, garniže, záclony, závesy aj tapety.

 

DIEGO ponúka štýl pre každého

Každému z nás sa páči iný štýl bývania. A v DIEGO sa nám snažia náš výber uľahčiť. Zo sortimentu si jednoducho vyberiete aj podľa preferovaného štýlu. Dizajnový, jednofarebný, moderný, naturálny, klasický, exkluzívny – ktorý sa páči vám? A keďže má DIEGO veľké množstvo výrobkov určených priamo pre deti, môžete si priamo vybrať i z nich. Teda bez zbytočného hľadania. V tomto sortimente rozhodne neprehliadnite nádherné kusové detské koberce a tapety.

 

Výhodné nákupy s klubovou kartou

Staňte sa členmi krásneho bývania DIEGO a nakupujte ešte výhodnejšie. Aktuálne majú členovia klubu napríklad 50 % zľavu na koberec, ktorý sa hodí nielen pre interiér, ale aj pre vonkajšie použitie. Koberec na terase i na trávniku je totiž veľkým hitom.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.