V záhrade si každý člen domácnosti musí nájsť to svoje

V záhrade si každý člen domácnosti musí nájsť to svoje

Ak bývate v dome a máte pri ňom ešte aj veľkú záhradu, máte vyhrané a môže vám nejeden človek závidieť. Záhrada a bývanie sú totiž medzi sebou úzko spojené a vytvárajú dva hlavné priestory domácnosti. Obzvlášť počas nadchádzajúcich mesiacov, kedy sa záhrada stáva v mnohých rodinách druhou obývačkou, detskou izbou či dokonca kuchyňou. No len v tom prípade, ak ju máte dostatočne vybavenú.

Na efektívne využitie vašej záhrady potrebujete potrebné zázemie, ktoré vytvorí podmienky na relax, hru a prípravu letných pokrmov. Nesmiete zabúdať na žiadneho člena domácnosti a do záhrady umiestniť každému z nich prvok, ktorý je preňho dôležitý. Dámy ocenia ležadlá na opaľovanie, páni poriadny a výkonný gril, deti zas pieskovisko, detský domček alebo hojdaciu sieť. Aké vybavenie a záhradné doplnky sú dnes trendy, no zároveň vysoko praktické?

 

Pohodlná stolička v tvare vajíčka

Na terasu už prirodzene patrí záhradné sedenie, kde môžete v lete na čerstvom vzduchu raňajkovať, obedovať aj večerať. Bežné lavice a stoly však môžete ozvláštniť aj iným zaujímavým sedením, ktoré vašu záhradnú časť domácnosti výrazne spestrí. Zvoliť si môžete napríklad záhradnú stoličku NEA s dizajnom inšpirovaným vaječnou škrupinou. Stoličky v tvare vajíčka sú dnes veľmi populárne a práve tento model prinesie aktuálny trend aj do vašej záhrady. Stolička je vyrobená z kombinácie ocele a polyratanu, preto je pevná a naozaj odolná. O príjemné sedenie sa postará príjemne mäkký sedák a vankúš plniaci funkciu operadla.

 

Luxusná sedačka pre psa

V záhrade tiež nemôžete zabúdať ani na vášho domáceho miláčika v podobe psa, ktorému v nej musíte vytvoriť svoju vlastnú zónu. A dá sa to aj elegantne a štýlovo zároveň. Inšpiráciou pre vás môže byť dizajnová sedačka pre psa, na ktorej nájde svoje pohodlie za každých okolností. Navyše, záhrade dodá luxusnejší a honosnejší prvok.

Uvedené, ale aj mnohé iné záhradné doplnky si môžete zakúpiť aj v Moebelixe.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.