Fotoobrazy – osvedčený spôsob, ako rýchlo a pôsobivo vyzdobiť interiér

Fotoobrazy – osvedčený spôsob, ako rýchlo a pôsobivo vyzdobiť interiér

Premýšľate nad zmenou interiéru? Alebo hľadáte osvedčený spôsob, ako rýchlo a pôsobivo vyzdobiť interiér? Originálne interiéry sa obhájia samy, stačí v nich zmeniť len jeden nenápadný detail. Takou rýchlou a relatívne nenáročnou zmenou môže byť fotoobraz na plátne.

 

Čo je látka canvas?

Plátno canvas je jedným z najmodernejších riešení na trhu – materiál, ktorý vyzerá ako tradičné plátno a má podobné vlastnosti, ale na rozdiel od originálu sa môže rozťahovať bez ujmy pre obraz a je odolný voči nečistotám, poškriabaniu a prachu. Umožňuje to reprodukovať tradičné obrazy v menšom meradle a vo vysokom rozlíšení. Fotoobrazy na plátne sú ľahké, ľahko sa montujú a nevyžadujú špeciálny spôsob čistenia, stačí ich utrieť vlhkou handričkou, aby ste zotreli prach. Kvalita tlače je po mnohých rokov rovnaká. Obrázky na látke canvas sa skvele osvedčia v kuchyni (najmä tie s motívom korenia), v detskej izbe (rozprávkové motívy, zvieracie motívy) a v spálni (púčiky kvetov, veľkomestská krajina).

 

Fotoobrazy na skle – trvanlivá výzdoba steny na veľa rokov

Sklenené maľby sú ozdobou interiéru, ktorá vydrží mnoho rokov v nezmenenom stave. Tvrdené sklo je jedným z najodolnejších materiálov dostupných na trhu. Neohrozujú ho vysoké teploty, vlhkosť, mechanické poškodenie a prach. K rozbitiu skleneného obrazu dochádza veľmi zriedka, a ak už k niečomu takému dôjde, sklo sa rozbije vnútri, bez toho by sa mohlo dostať von. To je obzvlášť dôležité najmä v prípade malých detí, ktoré sa môžu ľahko zraniť. Potlače na sklenených obrazoch sú tlačené v najvyššej kvalite, preto farby nestrácajú svoju intenzitu ani po dlhej dobe používania.

 

Ako zavesiť sklenený obraz?

Sklenené fotoobrazy majú tú nevýhodu, že sú pomerne ťažké, takže sa oplatí zabezpečiť si ďalšiu osobu, ktorá vám pomôže s inštaláciou. Pre tieto dekorácie si zvoľte trvalé miesto, aby sa zabránilo problémom s demontážou a opätovnou montážou. Sklenené obrazy montujeme na zrkadlových závesoch, ktoré priľnú priamo ku stene. Pri montáži obrazu na stenu takým spôsobom máme zaručené, že obraz je stabilný a samovoľne nespadne. V obchode Wallmuralia.sk sú obrazy na skle jedným z najobľúbenejších produktov. Niet divu, elegantný obraz s originálnou grafikou uchváti naozaj každého.

 

Motívy na jeseň 2020 – najobľúbenejšie vzory obrazov

Medzi najobľúbenejšie motívy pre nadchádzajúcu sezónu patria jesenné zvieratá (líšky, sovy), rastlinné a ovocné kompozície (jablká, hrušky, tekvice, slivky), botanické kompozície (stromy plné farebných listov, lesné cesty, zlaté listy), tmavé, kontrastné obrazy v šedej , čiernej, červenej a tmavomodrej farbe. Jesennými farbami sú hlavne zlatá, červená, medená, mätovozelená, vínová, teplá gaštanová hnedá.

Ak hľadáte jesenné interiérové dekorácie a chcete zmeniť výzdobu, zoznámte sa s ponukou obchodu a vytvorte si svoj vlastný jedinečný jesenný priestor.  

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.