Staviate alebo rekonštruujete bytový dom? Vieme, kde kúpite kvalitné balkóny

Staviate alebo rekonštruujete bytový dom? Vieme, kde kúpite kvalitné balkóny

Potrebu novo zaobstarať balkóny za tie, ktoré už zub času značne poškodil, rieši každoročne mnoho majiteľov bytových domov, panelákov aj iných budov. Či už rekonštruujete alebo staviate nový dom, ktorý je potrebné opatriť novými balkónmi, z mnohých typov, farieb i veľkostí môžete vyberať u skúsenej spoločnosti KACZER s.r.o.

Vyberte si balkóny podľa svojich potrieb a prianí

Spoločnosť KACZER s.r.o. ponúka mnoho druhov balkónov. Rozdiely sú ako v ich rozmeroch, pôdorysoch, vo farbách aj povrchových úpravách konštrukcií, tak v podlahových krytinách alebo výplniach.

Závesné balkóny majú vlastnú nosnú konštrukciu, ktorá je opatrená žiarovým zinkom. Na prianie je možné vykonať naň komaxitový nástrek farbou podľa výberu. Čo sa týka výplne, môže ju tvoriť kov aj bezpečnostné sklo. Veľmi populárne sú presklené balkóny aj balkóny s kombinovanou výplňou, ktoré zaistia originálny vzhľad akémukoľvek domu.

Je to práve výplň balkóna, ktorá robí estetický dojem, ale prináša aj pohodlie obyvateľom a možnosť nerušene tráviť na balkóne čas.

Na balkón môže, ale nemusí byť vidieť

Dávno preč sú doby, kedy balkóny vyzerali rovnako, spravidla boli skenené alebo so šprušlíkmi. Tie s výplňou zo šprušlí sú stále v predaji, ak chcete jednoduché a vzdušné balkóny, sú skvelou voľbou. Sklenené dnes vyzerajú úplne inak. Vyberať môžete biele sklo, farebné, bronzové aj číre. V presklených balkónoch veľmi dobre rastú bylinky a kvety, či čokoľvek iné.

Pôdorys v niekoľkých tvaroch aj veľkostiach

Názov NORMAL nesie pôdorys obdĺžnikového tvaru, ktorý je najbežnejší. ARCUS potom pôdorys s prednou oválnou stranou. Obľúbený je v poslednej dobe zaujímavý pôdory IDEAL, ktorý je obdĺžnikový so skosenými rohmi prednej strany.

Či už potrebujete náhradu za staré balkóny, alebo chcete zaobstarať balkónmi dom, kde predtým neboli, KACZER s.r.o. vám pomôže. Radi vám tiež poradia. Dohovorte sa na schôdzke. Viac informácií nájdete na kaczer.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.