Jarné upratovanie pre vaše auto

Extrémne zimné počasie dáva všetkému, čo sa len na chvíľu ocitne vonku, poriadne zabrať. A vaše auto rozhodne nie je výnimkou. Ak mu chcete vrátiť starý lesk a ochrániť ho pred prichádzajúcimi letnými horúčavami, budete potrebovať viac, než obyčajnú návštevu umývačky.

Jarné upratovanie pre vaše auto

Autokozmetika Sonax patrí na našom trhu k absolútnej špičke. Spĺňa všetky bezpečnostné aj ekologické testy a ponúka všetko pre kompletnú starostlivosť o vaše auto. V e-shope Elektro-produkt môžete tie najlepšie výrobky kúpiť za skvelé ceny a dať svojmu motorovému približovadlu tú najlepšiu starostlivosť práve teraz. Zamračené a chladné počasie je totiž pre váš úmysel úplne najlepšie. Neskôr by sa na laku auta mohli začať tvoriť nevzhľadné kvapky a mapy, ktoré sa dajú rozleštiť len s veľkou námahou. A na čo pri jarnej starostlivosti o auto určite nezabudnúť?

 

Kvalitná autokozmetika Sonax od A do Z

Začať by ste určite mali ošetrením laku. Kvalitný Karnaubský vosk Sonax patrí medzi tie najlepšie dary prírody, ktoré môžete svojmu vozidlu dopriať. Ľahko sa aplikuje a ochráni lak počas dlhých týždňov pred nevyspytateľnými vplyvmi počasia aj nešetrenými kefami umývačiek. Znižuje priľnavosť hmyzu a pochváliť sa môže aj dlhodobým efektom odtoku vody.

* ochrana až 6 mesiacov

* perfektný a žiarivý lesk

Hneď potom prídu na rad znečistené disky kolies. Po zime na nich zostala celá rada nečistôt na čele s blatom, posypovou soľou a kvapkami brzdovej kvapaliny. Zvlášť tú poslednú z ich povrchu len tak neodstránite. Autokozmetiku Sonax čistič diskov je možné aplikovať na železné aj hliníkové disky. Vďaka svojmu zloženiu po aplikácii nesteká a zvyšuje tak dobu účinného pôsobenia. Potom stačí zmyť tlakom vody a dočistiť hubkou.

Na záver si necháme interiér. S kvalitnou kozmetikou celkovo nezáleží na tom, či dávate prednosť koži alebo čalúneniu. Pena na čistenie čalúnenia a alcantaru Sonax Xtreme si poradí so všetkým. Okrem škvŕn si poradí aj s pachmi, nezanecháva šmuhy a vracia interiérovému vybaveniu jeho sviežu farbu a lesk. Budete si pripadať akoby ste do svojho auta znovu nasadli po prvý krát.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.