Praktickí pomocníci do každej záhrady

Praktickí pomocníci do každej záhrady

Mať rodinný dom s vlastnou záhradou má množstvo výhod. Môžete si na záhrade spraviť terasu pre posedenia s priateľmi, či relax počas pekných dní, alebo parkovacie miesto pre vaše auto, ktoré budete mať vždy k dispozícii. A samozrejme, to ani zďaleka nie je všetko. 

Akumulátorová píla 

Aj o záhradu je však potrebné sa starať. Niekedy je tej práce v záhrade toľko, že človek začína mať pocit, že to za tie výhody hádam ani nestojí. Aby ste vy takéto myšlienky nemali, mali by ste sa vybaviť užitočnými pomocníkmi, ktorí sa postarajú o to, aby bola pre vás starostlivosť o záhradu skutočne jednoduchá. 

Ak máte na záhrade stromy, či kríky, pravidelne si budú vyžadovať zrezať, či prerezať niekoľko konárov. Pokiaľ nepôjde o príliš veľké konáre, skvelo sa na túto úlohu hodia kompaktné aku píly, s ktorými vám tieto úkony pôjdu ako po masle. 

Akumulátorová kosačka 

Výhodou akumulátorového pohonu je okrem tichého chodu aj možnosť využiť batériu aj v inom náradí, či technike. Tak napríklad batériu z aku píly je možné využiť v spoľahlivých aku kosačkách. 

Tie taktiež patria k nenahraditeľným pomocníkom pri starostlivosti o vašu záhradu. Akumulátorové kosačky sú skvelou voľbou, ak oceňujete výhody elektrických kosačiek, ale vždy vám na nich prekážal kábel. 

Ručné náradie

Okrem aku náradia využijete na záhrade aj to ručné. Za celú túto kategóriu spomenieme sekeru. Ak potrebujete spracúvať drevo, bez dobrej sekery (alebo aj viacerých) sa nezaobídete. S dobrou sekerou spoznáte rozdiel v kvalite práce a aj v tom, ako veľmi sa pri dreve zapotíte.

 

Zdroj obrázka:

Autor: goodluz / Stock.adobe.com

Comments are closed.