Správne osvetlenie bytu

Správne osvetlenie bytu

Obyvatelia bytov rozumejú výzve výberu svietidiel, ktoré riešia problémy ako nedostatok prirodzeného svetla, nízke stropy a minimálnu podlahovú plochu. Ak chcete transformovať svoj unavený byt na dobre osvetlené bydlisko, prečítajte si tieto tipy, ako si vybrať najlepšie osvetlenie pre svoj priestor.

Správne osvetlenie môže nielen nastaviť tú správnu náladu vo vašom byte, vďaka čomu bude pôsobiť obzvlášť príjemným dojmom, a to najmä v chladnejších mesiacoch, ale môže vám tiež ušetriť drahocenný priestor a vylepšiť funkčnosť izieb, ako je kuchyňa a kúpeľňa. Takže ak máte pocit, že by vášmu domu prospela dávka vylepšenia, začnite s týmito šikovnými nápadmi na osvetlenie bytu.

 

Stropné svietidlá

Zahrnutie odvážneho stropného svietidla do miestnosti nasmeruje pozornosť nahor a otvorí váš priestor. Veľké, dokonca nadmerne zväčšené stropné svietidlo môže dodať osvetlenie a drámu do vášho bytu a tiež prinútiť oko premýšľať o tom, že je priestor oveľa väčší, ako v skutočnosti je.

 

Svetlo v kuchyni

Tak ako potrebujú vaše raňajky správnu rovnováhu výživových prvkov, tak potrebuje vaša kuchyňa správnu rovnováhu osvetlenia, aby ste mohli plniť denné úlohy.

Od domácich úloh až cez prípravu jedál je kuchyňa skutočným ťažným koňom v domácnosti. A správny mix osvetlenia, ako napríklad stropné osvetlenie, zapustené osvetlenie, LED osvetlenie kuchynských skriniek vám zabezpečí, že je vhodné na všetky tieto použitia.

Má vaša kuchyňa iba stropné osvetlenie? Vylepšite formu a funkciu pridaním doplnkového alebo pevne zabudovaného nástenného svietidla. Nielenže váš priestor bude pôsobiť vrstvene a elegantne, ale tiež vytvorí lepšiu atmosféru, vďaka ktorej sa vám bude chcieť oveľa viac variť.

 

Typ žiarovky

Vďaka osvetleniu vo vašom dome by mal byť váš priestor príjemný . Nemal by navodzovať pocit ako keby ste sedeli v studenej čakárni. Nie všetky žiarovky sú rovnaké. Nielen, že prichádzajú v rôznych základných štýloch a príkonoch, sú k dispozícii aj v rôznych úrovniach jasu a farebných teplôt. Výber správnej žiarovky však nemusí byť zložitý. Do domov a bytov sú vhodnejšie žiarovky, ktoré vyžarujú mäkšie žlté svetlo. Pôsobia viac relaxačne.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.