Hľadáte byty v Bratislave? Skúste Premiére

Hľadáte byty v Bratislave? Skúste Premiére

Mať svoj vlastný dom je v dnešnej dobe terno, no ani byt v Bratislave nie je na zahodenie. Môžete ho využívať na bývanie, prípadne ako skvelý zdroj pasívneho príjmu. Chceli by ste investovať do nehnuteľnosti v Bratislave? Premiére vám dáva šancu.

Premiére je názov projektu, ktorý vyrástol na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Na 23 podlažiach sa nachádzajú jedno až štvorizbové byty, štúdiá a apartmány s rozlohou od 32 až po viac ako 120 metrov štvorcových. Každá obytná jednotka disponuje vlastnou terasou, balkónom alebo lodžiou a krásnym panoramatickým výhľadom na hlavné mesto Slovenska.

 

Podzemná garáž a nabíjanie pre elektromobily

Zďaleka nie všetky byty v Bratislave majú to, čo vám môže ponúknuť Premiére. Okrem skvele riešených priestorových možností je to aj dostatok parkovacích plôch pre obyvateľov nehnuteľnosti. Parkovanie je zaistené v trojpodlažnej podzemnej garáži, ktorá je navyše vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily. V prípade, že auto nevlastníte, môžete sa spoľahnúť na sieť zastávok MHD – mnohé z nich sú v pešej dostupnosti od objektu.

 

Príjemne okolie a praktické služby

Ak hľadáte byt na predaj v Bratislave, určite vás bude zaujímať aj občianska vybavenosť, respektíve možnosti, ktoré sa nachádzajú v jeho okolí. Premiére je postavený na Šancovej ulici v Starom Meste, čo samo o sebe napovedá, že s občianskou vybavenosťou tu nebude problém. A skutočne, v pešej dostupnosti od komplexu Premiére sa nachádzajú príjemné reštaurácie a podniky, obchody, ale tiež pošta, výchovno-vzdelávacie zariadenia a zóny určené na oddych.

Objednajte sa na prehliadku vzorového bytu a spravte si obraz o tom, či by vám bývanie v komplexe Premiére mohlo vyhovovať.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.