Meraný koberec, ktorý budete milovať

Meraný koberec, ktorý budete milovať

Otázka vhodnej podlahovej krytiny trápi nejednu domácnosť. Keďže ide o dlhodobú investíciu, je nutné vybrať takú krytinu, ktorá bude spĺňať požadované vlastnosti z hľadiska kvality aj estetiky. Medzi zaujímavé varianty patria merané koberce, ktoré ponúka e-shop Jutex v rozličných dizajnových prevedeniach. E-shop sa pýši najväčšou ponukou, z ktorej si vyberie aj náročnejší zákazník.

 

Aké merané koberce v ponuke nájdete?

Exteriérové koberce

V posledných rokoch na popularite získavajú aj exteriérové koberce, ktoré imitujú trávu. Ak sa teda chcete tešiť zo zelenej a zdravo vyzerajúcej trávy počas celého roka, môžete po exteriérovom meranom koberci siahnuť aj vy. Vyberte si odtieň zelenej, ktorý máte najradšej a osviežte ním svoju záhradu alebo terasu.

 

Koberce so strihaným vlasom

Praktické koberce so strihaným vlasom sú vhodným variantom do miestností, kde je na prvom mieste pohodlie. Dostupné najmä v prírodných a elegantných odtieňoch obohatia moderný aj vintage interiér.

 

Koberce uzlíkové

Jeden z vysoko komfortných typov meraných kobercov je zaručene uzlík. Koberec je príjemný na dotyk a mäkký na došľap, preto ho akiste ocenia vaše bosé chodidlá. Koberce sa nesú v naturálnom dizajne, vďaka čomu ich poľahky zakomponujete aj do farebnejších miestností. Navyše, ide tiež o praktický kúsok, ktorý si vyslúžil svoju obľúbenosť aj vďaka termoizolačným a zvukovoizolačným vlastnostiam.

 

Merané koberce s potlačou

Na svoje si prídu aj extravagantné typy, ktoré zaručene potešia koberce s potlačou. Vyrobené z nenáročného polyamidu ožiaria interiér a stanú sa jeho skvostom.

 

Filcové koberce

Samozrejme, netreba opomenúť ani filcové merané koberce, ktoré disponujú podkladom z tvrdej gumy. Sú nenáročné na údržbu a vyzerajú vždy čisto vďaka povrchu, ktorý maskuje nečistoty. Aj preto sú filcové koberce skvelou voľbou do zaneprázdnených domácností.

Ak preferujete iné typy podlahových krytín, no koberca sa úplne nechcete vzdať, poobzerajte sa po ponuke kusových kobercov, ktorá je bohatá z hľadiska dizajnu aj materiálov.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.