Mobilná klíma – riešenie horúceho leta

Dobre klimatizovaná miestnosť je najmä v horúcich letných dňoch darom z nebies. Poznáte to – vonku je peklo a vnútri ešte väčšie. Nie však s klimatizáciou! Pred tým, ako sa na vašej tvári začnú objavovať prvé kvapky potu, si skúste prečítať nasledujúce riadky. Možno vás inšpirujú a spríjemnia vám tropické mesiace, ktoré nás asi ani tento rok neminú.

Mobilná klíma – riešenie horúceho leta

Čo je mobilná klimatizácia?

Mobilné klimatizácie sa stávajú čoraz väčším trendom najmä v priestoroch, kde je prítomnosť stacionárnej klimatizácie vylúčená. Ich výhodou je kompaktnosť a fakt, že k ich inštalácii nie sú nevyhnutné búracie ani murárske práce. Mobilnú klímu jednoducho postavíte tam, kde je práve potrebná. Tieto klimatizácie fungujú na princípe odvodu horúceho vzduchu z miestnosti a ak by vám niekto svätosväte tvrdil, že klimatizuje pomocou ľadu alebo studenej vody, neverte mu. Fyzika nepustí a zákon zachovania energie hovorí jasne.

 

Typy mobilných klimatizácií

Internetový obchod Vzdusin.sk chladí miestnosti už viac ako sedem rokov a môžete si byť istí, že aj s vami bude jednať na rovinu. V jeho ponuke nájdete mobilné klimatizácie s kúrením, okenné klimatizácie, dvojdielne klimatizácie a samozrejme aj jednodielne klimatizácie. Tie odvádzajú teplo z miestnosti do vonkajšieho prostredia teplovzdušnou trubicou a do miestnosti vyfukujú chladný vzduch. Jedna takáto „klíma“ zabezpečí efektívne chladenie vždy jednej miestnosti.

 

Už ste si vybrali?

Sme presvedčení, že u predajcu Vzdusin.sk nájdete presne to, čo hľadáte. Ak ste si ešte nevybrali alebo váhate nad niektorou zo špičkových klimatizácií, odporúčame vám mobilné klimatizácie Olimpia splendid. Vyššia počiatočná investícia sa v tomto prípade rozhodne oplatí, nakoľko prístroje sú prešpikované množstvom užitočných funkcií a filtrov. Klimatizácie Olimpia Splendid sú tiché, ekonomické a vďaka efektívnej konštrukcii výstupných lamiel zabezpečujú rovnomerný rozptyl vzduchu po miestnosti.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.