Najlepší propagačný materiál – hrnček s potlačou

Najlepší propagačný materiál – hrnček s potlačou

Propagačné hrnčeky na mieru sú jedným z najpopulárnejších promo darčekov, ktoré sú vhodné pre akékoľvek podnikanie. Dôvod popularity je veľmi jednoduchý. Ľudia ich nemôžu prestať používať! Je to jeden z najlepších propagačných produktov, ktorý môžete rozdať pre akýkoľvek typ marketingovej udalosti. Tento produkt vo veľkej miere používajú milovníci kávy a každý, kto miluje ránu šálku horúceho čaju, kakaa či kávy.

 

Užitočný darček

Hrnčeky môžu byť pre každého veľmi užitočné. Ľudia ich môžu používať doma na rannú kávu alebo si ich nechať na stole v kancelárii. Propagačné hrnčeky s logom môžu byť  používané kdekoľvek, čo z nich robí skvelý marketingový nástroj pre vaše podnikanie. Ak si necháte potlačiť šálku vašim logom, budete mať dlhotrvajúcu reklamu, pretože príjemcovia každý deň uvidia vašu značku!

 

Procesy tlače

Dostupné sú rôzny metódy potlače na hrnčeky, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu a nápadu na dizajn.

 

Termolis

Či už hľadáte spôsob, ako speňažiť svoje zručnosti grafického dizajnu alebo hľadáte spôsob, ako si zarobiť  založením malej firmy, lisovanie hrnčekov by pre vás mohlo byť to pravé. Je to pre vás obrovská obchodná príležitosť. Svoje najlepšie návrhy si môžete vytlačiť na hrnčeky a použiť ich ako ukážky na hľadanie kontraktov vo svojom okolí. Možno budete mať vhodné vzory, ale na ich bezchybný prenos a na dokonalý vzhľad je potrebný najlepší termolis na hrnčeky. Väčšina lisov je plne automatická. Akonáhle nastavíte svoje špecifikácie týkajúce sa teploty a tlaku, zariadenie sa postará o zvyšok. Po dokončení lisovania sa lis zastaví a vy si môžete vziať vytlačený hrnček.

 

Sublimácia

Zo všetkých techník je sublimácia farbív tou najlepšou metódou, ktorá ponúka krištáľovo čisté výsledky a žiarivé farby. Je to tak preto, že používa organické farbivá a využíva prenos tepla na tlač požadovanej grafiky na povrchu hrnčeka. To zaisťuje, že dizajn stále vyzerá dobre, a to aj po dlhšiu dobu. Táto kvalitná metóda tlače je vhodná pre reklamné hrnčeky, ktoré vyžadujú presnú farebnú fotografickú reprodukciu. Pýši sa vynikajúcimi lesklými výsledkami a je šetrná k životnému prostrediu, pretože vylučuje použitie škodlivých látok, ako je olovo a kadmium.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.