Umývanie podláh nebolo nikdy jednoduchšie, a to vďaka elektrickému mopu Looper

Umývanie podláh nebolo nikdy jednoduchšie, a to vďaka elektrickému mopu Looper

Vyčistite podlahy rýchle a jednoducho bez chemikálií s elektrickým mopom Looper

Umývanie podláh vie byť niekedy pekne zdĺhavé, a nie vždy máme toľko času, koľko by sme potrebovali. S elektrickým sprejovým mopom Looper zabudnete na upratovací zhon, nečistoty z podlahy zmiznú bez námahy. Pripravený bude neustále, a to vďaka nabíjačke a batérii, ktorá zaistí fungovanie mopu 35 minút.

Elektrický mop Looper disponuje dvomi proti sebe otáčajúcimi sa hlavicami so znovu použiteľnými návlekmi z mikrovlákna, ktoré zabezpečia dokonalú čistotu u vás doma. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov len s pomocou vody. Pričom si množstvo vody regulujete samy prostredníctvom tlačidla na rozprašovanie.

Mop Looper od značky Vileda je vhodný aj na citlivé povrchy, ako sú parkety alebo laminát. Je extrémne ľahký a vďaka svojmu chytrému designu umožní bez námahy dokonale upratať priestor pod nábytkom alebo prach v ťažko prístupných rohoch. Na čistenie podláh už nebudete potrebovať vedro, Looper disponuje extra nádržkou na vodu.

Manipulácia s mopom Looper je veľmi jednoduchá a umývacie návleky z mikrovlákna sú ekologické, keďže ich môžete po každom použití vyprať a to až na 60 stupňov.

Elektrický mop Looper kúpite od 155 €.

Pre viac informácií navštívte www.vileda.sk

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.