Kam na zimu s náradím?

Kam na zimu s náradím?

Pri rodinných domoch aj v záhradkárskych kolóniách je na sklonku leta naozaj živo. Všetci sa snažia zožať pred chladnými večerami všetko čo ide a pomaly svoju záhradu pripraviť na zimu. A upratať a zazimovať potrebuje aj náradie a technika.

Možno sa to cez sezónu nezdá, pretože je krásne a väčšinu náradia máme tak nejako trvalo vonku. Používame vždy len niektoré, nikdy nie všetky dohromady a tak nás pred zimou často zaskočí množstvo náradia, ktoré potrebujeme niekde uchovať. Nielen motyčky, hrable a rýle, ale aj lopaty, fúrik, kosačku či gril a záhradný nábytok musíme niekam upratať. Skvelé riešenia sú záhradné domčeky, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre uskladnenie vecí cez zimu. Navyše už nebudete musieť stále niečo hľadať, preberať a dobývať sa k lopate, keď sú cez ňu opreté vidly a fúriky. Domček na náradie umožní pohodlne uskladniť všetky kúsky náradia, ktoré máte na svojej záhrade k dispozícii a vojde sa do neho aj kosačka na trávu, kosa a koliesko alebo čokoľvek, čo potrebujete ochrániť pred zlým počasím.

Všetko upratané na jednom mieste má svoje výhody aj počas zimy, kedy síce nepotrebujeme okopávať záhony a presádzať paradajky, ale môžeme sa chcieť s deťmi na záhrade pohrať. Stavať snehuliaka zvládnete len rukami, čo keď ale budú deti chcieť iglu alebo zimný hrad? Potom bude potrebné mať veľa snehu a lopata aj fúrik sa budú hodiť. S partiou kamarátov a trebárs aj susedov môžete usporiadať grilovacie párty na snehu a zaspomínať na leto. Všetko potrebné nájdete v suchu v domčeku na náradie, bez toho aby ste museli meniť uskladnenie čohokoľvek.

V lete si potom môžete domček užiť ako úložný priestor pre podsedáky, grilovacie potreby a detské hračky, alebo ako prezliekárne pri bazéne. Veľkosť domčeka záleží na vás, vyberať by ste mali s ohľadom na priestor a využitie. Mnoho typov rôznych veľkostí nájdete na www.vladeko.cz a na zimu už môžete mať náradie i ostatné veci zo záhrady v suchu pod strechou.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.