Tretinu nákladov za vykurovanie vám ušetríme, stačí spraviť len jednu vec

Tretinu nákladov za vykurovanie vám ušetríme, stačí spraviť len jednu vec

Na Slovensku je rozšírené povedomie, že ak vám chce niekto ušetriť peniaze, tak v skutočnosti ich chce od vás väčšinou vylákať. Potom sú tu však nápady a technologické riešenia, ktoré dokážu skutočne pomôcť. Z historického hľadiska sa prednedávnom objavili napríklad plastové okná, dvere alebo zatepľovanie fasád. Ľudia sa neustále snažia znížiť celkové náklady za vykurovanie, ale stále to nie je ono.

Pritom v severských krajinách už dávno vedia, že len obyčajné zateplenie domu nestačí. Stále je tam jeden obrovský tepelný most, na ktorý sa pozabudlo a tým je strop. Áno, akonáhle zateplíte strop, znížite celkové náklady za vykurovanie až o tretinu. Predstavujeme vám systém Magmarelax, ktorý sa realizuje za použitia veľmi jednoduchej a pritom náležite sofistikovanej metódy. Táto metóda sa nazýva fúkaná izolácia.

 

Prečo zatepliť strop

Zateplenie stropu by malo byť na prvom mieste. Nechceme hovoriť, že zateplenie fasád je zbytočné, nie je, ale z nastavením ceny a dĺžky návratnosti sa nejedná až o natoľko atraktívny krok. Rovnako sú na tom aj okná alebo dvere. Ak sa pozrieme na strop ako na najväčšiu plochu z celého domu, tak pochopíme, že ide o obrovský problém.

Teplo totiž stúpa hore, takže je jeho využiteľnosť len čiastočná práve v miestach, kde ho skutočne potrebujeme. Fúkaná izolácia tento problém odstraňuje a teplo udržuje v izbách. V lete zase naopak dokáže vytvoriť veľmi príjemnú klímu.

Prečo systém Magmarelax

Systém Magmarelax je v porovnaní s výmenou okien alebo zateplením fasád najlacnejšia investícia s ohľadom na návratnosť. Tá sa prejaví už po 4 rokoch, čo u okien alebo fasáde povedať nemôžeme – tu je nutné čakať 20 – 30 rokov aj viac. Naviac sú stavebné práce nenáročné a nezaberú viac ako jedno dopoludnie. Po 5 hodinách je všetko hotové a upratané. Fúkanú izoláciu stropu môže vykonávať jediný technik, ktorý má k dispozícii špeciálny stroj.

 

Ako si službu objednať

Fúkaná izolácia je v posledných rokoch veľmi populárnou témou. Prestaňte o nej len premýšľať a vyplňte jednoduchý objednávkový formulár, kde sa dohovoríte na presnom termíne schôdzky. Náš špecialista si prejde váš dom, pomeria ho a následne poskytne odbornú výpomoc spoločne s kalkuláciou prípadnej ceny za realizáciu stavebného zásahu bez akýchkoľvek rizík. Fúkaná izolácia je skvelým riešením pre všetky domy bez ohľadu na ich tvar.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.