Účinné čistenie sklokeramických dosiek

Účinné čistenie sklokeramických dosiek

Výdatný obed s vašou rodinou alebo priateľmi je dôležitou súčasťou životného kolobehu. K tomu však patrí aj nepríjemné upratovanie kuchynského priestoru. Používaním kvalitných čistiacich prostriedkov si túto operáciu môžeme značne uľahčiť. Moderná sklokeramická doska je určite skvelým nástrojom pre prípravu akéhokoľvek pokrmu, avšak nesmieme zabudnúť na pravidelnú údržbu, ktorá povedie k ľahšiemu ošetrovaniu v ďalších dňoch.

Čistiaci prostriedok na sklokeramické dosky je v takomto prípade najlepšou voľbou pre každého majiteľa tohto zariadenia. Jednoduchá aplikácia a ošetrenie je zárukou pohodlného upratovania.

 

Špeciálny prostriedok na sklokeramické dosky

Dovoľte nám predstaviť špeciálny čistiaci prostriedok na sklokermaické dosky, ktorým dokážete veľmi ľahko vyčistiť všetky nečistoty a mastnoty z ich povrchov. Pod názvom Kera Mefisto sa neskrýva len účinný prostriedok, ale aj preventívna ochrana pred ďalším stavom.

S každým ďalším použitím vytvárate ochranný film zamedzujúci zachytávanie mastnoty a pripečených potravín. Vďaka tomu bude každé ďalšie čistenie jednoduchšie, než to predchádzajúce. Tento film má svoju dlhú trvanlivosť a navyše je obohatený o príjemnú vôňu jabĺk so škoricou.

Ako sa Kera Mefisto používa

Čistiaci a leštiaci prostriedok Kera Mefisto má veľmi jednoduchú aplikáciu. Pred vlastným čistením stačí z povrchu sklokeramickej dosky odstrániť zaschnuté potraviny klasickou kovovou škrabkou podľa odporúčania výrobcu a následne prípravkom vyleštiť celý povrch aj v okolí mimo varnej zóny. K leštenie použite akúkoľvek mäkkú handričku. Na čistenie sa dostaňte minimálne raz týždenne, len za týchto podmienok sa film pravidelne obnoví a čistenia sa pre vás stane príjemnou záležitosťou s maximálnym účinkom.

Túto očistu vykonávajte aj za predpokladu, že sa vám sklokeramická doska bude zdať čistá. Pri veľkom znečistení cukrom odstráňte pripečené miesta aj za horúca svojou škrabkou a po vychladnutí použite Kera Mefisto. Objednajte si tento prípravok a spoznajte, aká jednoduchá je s jeho používaním celková údržba dosky pre prípravu pokrmov.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.