Viete, kto vám vykoná pílenie stromov alebo iné výškové práce v Banskej Bystrici?

Viete, kto vám vykoná pílenie stromov alebo iné výškové práce v Banskej Bystrici?

Či už plánujete v blízkej dobe pílenie stromov, potrebujete porezať tzv. rizikový strom, prípadne ak sa vám stala nečakaná udalosť, kedy víchor poničil veľa stromov v záhrade, a vy ich potrebujete odpratať, vždy môžete v Banskej Bystrici a okolí volať spoločnosť SAFE WORKS s.r.o. A nielen v týchto prípadoch. Môžete od nej dopytovať aj mnohé práce vo výškach.

 

Rozličné práce s drevinami

So stromami i ďalšími drevinami vie spraviť safeworks.sk mnohé. Vykonáva rýchle pílenie stromov, spiľuje a opiľuje stromy i ďalšie dreviny podľa vašich potrieb, a samozrejme s ohľadom na predpisy platné v Slovenskej republike. Pri vykonávaní prác volí podľa vhodnosti buď výškové práce za pomoci horolezeckej a stromolezeckej techniky, alebo klasickú lesnícku techniku ​​používanú zo zeme.

Páni z tejto firmy vedia, ako si poradiť so stromami na voľných priestranstvách, v nedostupnom teréne, v rizikových podmienkach a podobne. Pri práci je vždy kladený dôraz na bezpečie a spokojnosť zákazníka.

Čo sa týka prác s drevinami, ponúka ako spiľovanie, orezávanie a pílenie stromov, orezávanie a strihanie ovocných stromov, tak pilčícke práce pri kalamitách, pri ktorých je možné volať nonstop, napílenie drevenej hmoty na dohodnutú dĺžku, uloženie drevnej hmoty, prevoz alebo likvidácia drevnej hmoty , vyberanie koreňového systému, kompletné vyčistenie okolia prác atď.

 

Rozmanité práce vo výškach nielen v Banskej Bystrici

Na webových stránkach safeworks.sk môžete dopytovať nielen spiľovanie stromov a kríkov. Spoločnosť vykonáva rôzne práce vo výškach Banská Bystrica a okolie. Menujme napr. montáže, demontáže a servisné práce, montáže, opravy a údržbové práce striech, nátery stožiarov, stĺpov, hydroglóbusov, žeriavov, striech a ďalších typov konštrukcií, čistenie a vysávanie výškových objektov, síl, kostolov, hál alebo striech. Objednať si môžete aj čistenie a umývanie sklenených plôch a okien na výškových budovách a konštrukciách, montáže reklamných plachiet, nápisov, panelov, svetelných reklám alebo napríklad montáže ochranných sietí a hrotov proti vtáctvu.

Viac na safeworks.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.